Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Operator koparki

Ocena gry

Zobacz jakie trudne zadanie ma przed sobą operator koparki. Postaraj się zapanować nad maszyną i tak nią sterować, aby wydobyć spod ziemi wszystkie cenne surowce.


Diego sprząta świat

Ocena gry

Diego, to prawdziwy ekolog. Nie może znieść bałaganu jaki zrobił się na naszej Planecie- wszędzie śmieci! pomóż Diego uporządkować ziemię, zmiatając wszystkie śmieci z pola widzenia!


Przewóz ładunku

Ocena gry

W grze jesteś farmerem i musisz zadbać o swoje gospodarstwo. Twoim zadaniem jest przewiezienie towaru rolnego we właściwe miejsce. Droga jest jednak bardzo nierówna i nie jest to ładne zadanie. Musisz jechać ostrożnie uważając na to, aby ładunek się nie wysypał.


Bakugan: Sterowanie ciągnikiem

Ocena gry

Bohaterem gry jest Bakugan , który zasiada za sterami ciągnika. Pomóż mu pokonać wyznaczona trasę. Po drodze zbieraj wszystkie odznaki, które napotkasz. Im więcej zbierzesz, tym więcej dostaniesz punktów.Kierowanie ciągnikiem z przyczepą

Ocena gry

Praca na farmie, to ciężki kawalek chleba. Mozesz się o tym przekonać, jeżeli zdecydujesz się zagrać w tą gierkę. Załaduj towar na przyczepę, a następnie odwieź go we wskazane miejsce. Postaraj się zrobić to sprawnie i szybko!


Kierowca traktora

Ocena gry

Przed tobą wiele równie ciekawych plansz tej gierki. Zasiądź za kierownicą traktora i postaraj się zapanować nad tą maszyną. W każdej planszy musisz dojechać we właściwe miejsce. Postaraj się to robić bardzo sprawnie!


Kierowanie traktorem

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie wspaniała rozrywka i zabawa. Zasiądź za kierownicą traktora i przeżyj niesamowite przygody. Dalsze instrukcje otrzymasz podczas gry!


Mario i przygoda na traktorze

Ocena gry

Przed Mario kolejna przygoda! Pomóz mu pokonać jak najwięcej plansz zdobywając przy tym jak najwięcej punktów. Po planszy poruszasz się traktorem, a punkty zdobywasz zbierając napotkane na drodze monety.


Diego i jego traktor

Ocena gry

Pomóż Diego uporządkować to miejsce! Sterujesz traktorem wyposażonym w spych. Zepchnijcie wszystkie śmieci tak, aby znów zapanował ład i porządek!


Kierowca ciężarówki w Zoo

Ocena gry

Dostałeś pracę w Zoo, jesteś kierowcą ciężarówki. twoim zadaniem jest dotarcie do wskazanego miejsca i przewiezienie tam ładunku. Nie jest to jednak tak proste jak mogłoby się wydawać. Droga jest wyboista, często nierówna i łatwo o wypadek i zgubienie towaru. Musisz być bardzo ostrozny!


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 12904 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 2853 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2687 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2102 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1599 ocena: 0.00

Reklama

cookie