Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Wybuchowy pojazd

Ocena gry

Przed Tobą bardzo ważna misja. Wcielasz się w rolę żołnierza kierującego wojskowym samochodem. Musisz tak się nim poruszać, aby w pewnym momencie doszło do wybuchu pojazdu i przy okazji zniszczenia pojazdów wroga. Postaraj się wykonać swoje zadanie jak najlepiej. Sterujesz myszką.


Jeep tunning

Ocena gry

Wykaż się kreatywnością i zaprojektuj własne mega auto. Masz do dyspozycji mnóstwo sprzętów i karoserii. postaraj się tak stunningować jeepa, aby błyszczał wśród innych wozów!


Ben 10: wyprawa wielkim jeepem

Ocena gry

Ben musi się zmierzyć z wielkim pojazdem. Pomóż mu bezbłędnie pokonać wyznaczoną trasę. Uważaj, bo jest ona naprawdę niebezpieczna. Sterujemy pojazdem przy pomocy strzałek, N - nitro, Spacja - skakanie, Z - hamulec. Sprawdź jaki najdłuższy odcinek drogi jesteś w stanie pokonać!


Niebezpieczna przejażdżka jeepem

Ocena gry

W grze poruszasz się jeepem. Jednak Twoja trasa nie jest do końca wybudowana, co grozi wypadkiem. Musisz więc temu zaradzić. Połącz poszczególne elementy mostu. Sterowanie za pomocą myszki.Wyścig Hot Wheels

Ocena gry

Wybierz, którym pojazdem Hot Wheels chcesz się zmierzyć z przeciwnikami i stań na torze do wielkiego wyscigu. Postaraj się pokonać swoich rywali i być mistrzem toru! Sterujesz strzałkami i spacją.


Hot Wheels: dopasuj kolory

Ocena gry

Przed Toba kolejna gra z serii Hot Wheels. Tym razem musisz przestawiać małe pojazdy w taki sposób, aby dany samochód znalazł się na platformie tego samego koloru w grze. Sterujesz myszką.


Wyścigi Dragon Hot Wheels

Ocena gry

Przed Tobą wielki wyścig Hot Wheels. W pierwszej planszy masz odblokowane trzy samochody, zablokowany jest kolejny czwarty. Jeżeli zdobędziesz określoną ilość punktów, wówczas otrzymasz kolejny samochód. Do sterowania pojazdem wykorzystujemy strzałki, Spacją używamy hamulca.


Wyścigi Hot Wheels

Ocena gry

Wybierz, którym pojazdem chcesz pokonać wyznaczone trasy i stań do wyścigu o zloto. Po drodze zbieraj przedmioty, które mogą okazać ci się pomocne i za które dostajesz punkty. Czas, start!


Minizawody łodzi podwodnych

Ocena gry

Weź udział w mini wyscigach łodzi podwodnych. Wybierz swoją maszynę i stań do toru, którym będziesz musiał dotrzec do mety jako pierwszy. Pokonaj swoich rywali, bądź najlepszy!


Super Motorówki

Ocena gry

Widzisz te super szybkie motorówki? Teraz i Ty możesz sprawdzić, czy potrafisz opanować takie maszyny! Postaraj się dotrzeć do mety jako pierwszy i pokonać wszystkich rywali!


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 12904 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 2853 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2687 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2102 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1599 ocena: 0.00

Reklama

cookie