Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Kombajnowa Demolka

Ocena gry

Wielka Demolka przed Tobą! Poruszasz się po mieście wielkim kombajnem. Musisz zniszczyć wszystko, co spotkasz na swojej drodze. Gotowy do podjęcia tego wyzwania?


Rajd crossem

Ocena gry

Sprawdź, czy potrafisz odpowiednio dobrze sterować crossem. Masz do pokonania naprawdę ciężką trasę. postaraj się nie stracić panowania nad maszyną i dotrzeć do celu trasy bez wpadek, kolizji i wypadków! Sterujemy strzałkami, Spacja- mamy możliwość skoku w grze.


Wyścigi SuperBike

Ocena gry

W grze czeka na Ciebie 10 plansz i kilka motorów, na razie jest tylko odblokowany jeden, gdy przejdziemy kilka plansz możemy odblokować kolejne pojazdy. Dlatego musisz dac z siebie wszystko na każdym etapie gry i starać się pokonać każdy tor jak najlepiej!


MiniWyścigi

Ocena gry

Przed Tobą mini mini wyscigi. Zasiądź za sterami mini pojazdu i pokonaj określoną trasę. Zadbaj o to, aby zrobić to jak najszybciej!Wielka przygoda

Ocena gry

W tej grze będziesz prowadził naprawdę ogromny i niebezpieczny pojazd z napędem 4x4. Pokonaj jak najwięcej plansz i staraj się wykonywać zadania, o których szczegółach dowiesz się w trakcie gry. Bądź ostrożny i uważaj na przeszkody. Poruszasz się w grze za pomocą strzałek.


Wyzwanie Monster Truck

Ocena gry

W tej grze będziesz mógl się zmierzyć z olbrzymimi samochodami. Sprawdź, czy potrafisz sterować takimi maszynami. Pokonaj określoną trasę i pokaż, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Sterowanie to strzałki, 1-5 zmiana biegów oraz E i Q.


Wyprawa Monster Truck

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą Monster Truck i przebrnij przez trasę, którą masz do pokonania. Postaraj się także skoczyć na jak najwyższą odległość. Powodzenia!


Demolka: Monster Jam

Ocena gry

Twoim jedynym zadaniem w tej grze jest niszczenie. Dokładniej: zniszcz wszystko, co stanie na Twojej drodze! Za kazdy zniszczony przedmiot otrzymujesz punkty. Musisz zdobyc ich jak najwięcej!


Monster Track

Ocena gry

Spróbuj, czy potrafiłbyś opanować tak wielką masyznę, jaką są monster traki. Twoim zadaniem jest zdobycie jak najwiekszej ilości punktów i przejście jak największej ilości etapów. Po drodze musisz zgniatać wszystkie przeszkody. Uważaj, bo poruszając się takim samochodem, bardzo łatwo o wywrotkę!


Gra Wyścig Przeznaczenia

Ocena gry

W tej grze zostało przygotowanych specjalnie dla Ciebie kilkanaście różnych torów, na których będziesz mógł stoczyć wyścigowe potyczki. Poruszasz się po torze za pomocą strzałek. najeżdżając na określone przedmioty na planszy, możesz dostać turbonapęd!


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 12904 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 2853 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2687 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2102 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1599 ocena: 0.00

Reklama

cookie