Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Zygzakowe wyścigi

Ocena gry

W grze sterujesz jednym z ulubionych postaci z bajek Disneya, czyli Zygzakiem. Twoim zadaniem jest pokonanie toru wyścigowego w jak najkrótszym czasie.


Remont Zygzaka

Ocena gry

Zygzaka czeka remont. Musisz koniecznie pomóc mu pomalować go najlepiej jak potrafisz. Rusz wyobraźnią i postaraj się, aby efekt zapierał dech w piersiach!


Zygzak i Złomek

Ocena gry

Rysunek przedstawiony w grze ukazuje bohaterów bajki Disneya. jeden z nich to Zygzak, a drugi to Złomek. Pośród nich ukryły się także różne literki. Postaraj się je wszystkie znaleźć!


Puzzlowa układanka z Zygzakiem i Złomkiem

Ocena gry

W tej grze musisz z rozsypanych puzzli ulożyc rysunek, który będzie przedstawiał Twoich ulubionych bajkowych bohaterów, czyli Zygzaka i Złomka.Kolorowanka z Zygzakiem

Ocena gry

Zygzak wybrał się do mechanika, gdzie fotograf zrobił mu zdjęcie. Niestety nie był on profesjonalistą i zdjęcie wyszło... bezbarwne. Nadaj Zygzakowi barwy tak, aby olsniewał swoim wyglądem. Rusz wyobraźnią i pokoloruj go najlepiej jak potrafisz!


Mroźna jazda w epoce lodowcowej

Ocena gry

Nastąpiła epoko lodowcowa. Musisz uciekać z mroźnego miejsca jak najszybciej! Masz do dyspozycji tylko rower. Wskakuj na niego i do dzieła! Po drodze zbieraj wszystkie bańki mydlane.


Parkowanie na ekranie

Ocena gry

W tej grze pokażesz, jak dobrze umiesz parkować samochód! Twoim zadaniem jest zaparkowanie pojazdu w wyznaczonym miejscu. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Taksówkarz w NY

Ocena gry

W tej grze sprawdzisz się jako taksówkarz w NY. Jest to duże miasto, więc jest to trudne wyzwanie! Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszem R zmieniasz stację w radiu, a klawiszem H przyjmujesz nowych klientów. Daj z siebie wszystko!


Gra Kierowca tira

Ocena gry

W grze jesteś kierowcą tira. Twoim zadaniem jest przewiezienie towaru do końca trasy. Musisz być ostrożny i dowieźć cały ładunek w stanie nienaruszonym.


Formuła 1 Grand Prix online

Ocena gry

F1 Grand Prix Expert, to jeden z bardziej prestizowych wyścigów. W tej grze wcielasz się w jednego z zawodników. Musisz dojechać jako pierwszy i pokonać wszystkich swoich rywali.


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 12902 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 2853 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2687 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2102 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1599 ocena: 0.00

Reklama

cookie