Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Rajdowe doznania

Ocena gry

Ta gra to prawdziwy wyścig. Trzeba się bardzo skupić by nie wypaść z trasy. Sterujemy za pomocą strzałek. Możemy wybierać trasę oraz samochód. Do dzieła!


Żużel: wielkie wyścigi

Ocena gry

Na ekranie widzisz trasę, przez którą prowadzą wyścigi żużlowe. Stań do wyścigu i pokonaj swoich przeciwników. Pokaż im, że tylko Ty zasługujesz na tytuł mistrza zawodów!


Wielkie wyścigi

Ocena gry

Przed Tobą wielkie wyścigi na żużlu! Stań do walki ze swoimi rywalami i postaraj się dojechać do mety jako nr 1!!!


Gaszenie pożaru z ekipą strażacką

Ocena gry

Przed Tobą megaodpowiedzialne zadanie! Musisz dotrzeć na czas w miejsce pożaru i ugasić go tak, aby ocalić jak najwięcej osób. Dysponujesz wozem strażackim i mapą. Dojedź jak najszybciej we wskazane miejsce!Ekipa strażacka

Ocena gry

W grze jesteś kierowcą wozu strażackiego. Musisz pokierować nim tak, aby jak najszybciej dotrzeć do pożaru i go ugasić. Uważaj, bo na swojej drodze spotkasz wiele przeszkód!


Akcja Strażaka

Ocena gry

Jesteś w niebezpieczeństwie! Co jakiś czas jesteś atakowany przez płomienie, które przy pomocy sikawki musisz gasić. Poruszaj się do góry i na dół strzałkami, gaś pożar Spacją. Powodzenia!


Strażacka misja

Ocena gry

Przed Tobą gierka w stylu kierowca straży pożarnej. Musisz pokonać określoną trasę i jak najszybciej dojechać do miejsca wypadku. Po drodze zbieraj monety, dzięki którym otrzymasz dodatkowe punkty, za które będziesz mógł ulepszyć swojego bohatera. Po grze poruszasz się klawiszami W,A,S,D, sam pożar gasisz myszką. Powodzenia!


Kierowca karetki

Ocena gry

W grze jesteś kierowcą karetki. Masz ograniczony czas, w którym musisz dotrzeć do chorego. Skoncentruj się i postaraj się wykonać swoje zadanie jak najlepiej. Kompas w kształcie strzałki zielonej wskaże Ci, gdzie znajduje się poszkodowany. Czas, start!


Lekarz karetki pogotowia ratunkowego

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii kierowca pogotowia ratunkowego. Masz za zadanie pokonać określoną trasę i dotrzeć do chorego. Szczegółowe instrukcje otrzymasz w trakcie gry. Uważaj na wszelkie trudności i przeszkody, które możesz napotkać na swojej drodze.


Ben 10 kierowca karetki

Ocena gry

Ben 10 próbuje swoich sił w służbie zdrowia. Dostal pracę jako kierowca karetki. Musisz mu pomóc dotrzeć do swoich pacjentów na czas! Bądź ostrożny, po drodze nie może Ci się przytrafić żaden wypadek!


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 12953 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 2858 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2691 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2105 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1602 ocena: 0.00

Reklama

cookie