Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Gra Kierowca tira z naczepą

Ocena gry

W tej grze musisz przetransportować towar z jednego miejsca na drugie. Uważaj, aby ładunek dotarł w całości. Uważaj an rózne przeszkody, czy na wyboistą drogę, która może Ci uniemożliwić wykonanie zadania. Dodatkową trudnością jest to, że na początku gry sam sobie musisz przypiąć do tira naczepę wypełniona ładunkiem. Robisz to za pomocą spacji. Dalej poruszasz się tirem sterując strzałkami.


Praca w magazynie

Ocena gry

W tej grze pracujesz w magazynie, z którego towar jest transportowany do odległych zakątków świata. Postaraj się na każdą ciężarówkę załadować cały wyznaczony towar. Poruszasz się strzałkami, X - podnosisz paczi ładujesz na naczepę, a Z atakujesz swoich małych przeszkadzaczy, jakimi są myszy.


Przewieź Sprzęt grający

Ocena gry

Jako kierowca tira musisz się nauczyć ekonomicznie zarządzać miejsce na jego naczepie. Postaraj się załadować na pakę jak najwięcej sprzętu grającego!


Tir Scania

Ocena gry

Jesteś kierowcą tira marki Scania. twoim zadaniem jest dołączenie do kabiny naczepy i zawiezienie całego towaru we właściwe miejsce.Gra Kierowca tira

Ocena gry

W grze kierujesz wielkim tirem z naczepą pełną towaru. Musisz być bardzo ostrożny, aby dowieźć towar w całości do końca trasy. Po drodze będziesz wykonywał różne zadanie. Sterujemy strzałkami oraz używamy Spacji jaki hamulca ręcznego. Bądź czujny i czytaj dodatkowe instrukcje, które otrzymasz w trakcie gry!


Przewożenie ładunku tirem

Ocena gry

Przed Tobą trudne zadanie. Jesteś kierowcą tira i musisz przewieź wielki ładunek we wskazane miejsce. Uważaj, bo trasa jest bardzo wyboista i możesz zgubić po drodze towar. Postaraj się dowieźć towar w całości do końca trasy!


Motor; Nauka jazdy

Ocena gry

W tej grze będziesz mógł posiąść umiejętności kierowania motorem. Jak wiadomo pojazdy te nie zawsze sa bezpieczne, dlatego czeka Cię trudne zadanie. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które otrzymasz w dalszych etapach gry, a niebawem staniesz się najlepszym kierowcą motoru!


Miejska misja samochodowa

Ocena gry

W tej grze możesz doszkolić swoje umiejętności jazdy samochodem. Przed Tobą 15 misji i 15 zadań. Postaraj się wykonać każde z nich najlepiej jak potrafisz!


Egzamin na prawko

Ocena gry

Sprawdź, czy posiadasz na tyle wiedzy i umiejętności, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Przed Tobą część teoretyczna i część praktyczna testów. Daj z siebie wszystko!


Wyzwanie Formuły 1

Ocena gry

Formuła 1 to pełna emocji gra, w której i ty mozesz teraz spróbować swoich sił. Postaraj się pokonać swoich rywali i dojedź do mety jako pierwszy! Poruszasz się strzałkami, N - nitro. Powodzenia!


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 12904 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 2853 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2687 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2102 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1599 ocena: 0.00

Reklama

cookie