Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Gra Rakieta w labiryncie

Ocena gry

W grze poruszasz się rakietą. Musisz przejść przez labirynt pełen zawiłości. Skoncentruj się i na pewno dasz radę! Twoim zadaniem jest pokonanie jak największej ilości etapów gry i zdobycie jak najwięcej punktów!


Uratuj astronautów

Ocena gry

Astronauci są w niebezpieczeństwie. Powoli zaczyna brakować im tlenu. Jako właściciel statku kosmicznego musisz im pomóc. Odnajdź wszystkich potrzebujących i właduj ich na pokład swojego pojazdu. W ten sposób uratujesz im życie! Sterujesz strzałkami, spacją i shiftem.


Wystrzałowa rakieta

Ocena gry

Wybierz swoja rakietę i przygotuj dla niej turbonapędzacz. Twoim zadaniem jest wystrzelenie jej z jak największą mocą jak najwyżej. Zrób wszystko, aby rakieta pokonała jak najdłuższy dystans!


Rakietowa gra dla dzieci

Ocena gry

Ta gra to świetna rozrywka dla najmłodszych. W grze będziesz sterować rakietą. Dalsze szczegóły otrzymasz po włączeniu gier. Poruszasz się strzałkami, X - strzelasz z działek, a Z - strzelasz z rakiet. Miłej zabawy!Wielki rajd

Ocena gry

Weź udział w rajdzie samochodowym. uważaj, aby nie wypaść z trasy, zwłaszcza na zakrętach. Twój pojazd potrafi przybrać niebezpieczne prędkości! Pamiętaj, że zwycięzca może być tylko jeden i pokaż swoim rywalom, że to właśnie Ty zasługujesz na tytuł mistrza!


Wielki MiniRajd

Ocena gry

Przed Tobą minirajd, ale wielkie emocje! Wybierz, którą maszyną chcesz wyruszyć w ekscytującą przygodę, a następnie zasiądź za jej sterami i wyprzedź wszystkich uzyskując tytuł mistrza rajdu! Sterujesz strzałkami i spacją.


Sterowanie wielkimi pojazdami

Ocena gry

W grze zasiądziesz sterami nietypowego pojazdu. Będzie to samochód na ogromnych kołach. Dzięki temu będzie mógł pokonywać wielkie przeszkody jakie staną mu na drodze. Uważaj na czołgi i niszcz wszystko na drodze. Steruj strzałkami, Spacja - odwracamy pojazd. Dokonaj prawdziwej demolki i zniszcz swoich przeciwników!


Trasa ciężarówki

Ocena gry

W grze jesteś kierowcą ciężarówki, a Twoim zadaniem jest dowiezienie towaru we wskazane miejsce w stanie nienaruszonym. Musisz więc być ostrożny, bo trasa jest niebezpieczna, a na drodze możesz spotkać różne przeszkody. Steruj: strzałki, Shift - Turbo, Z- Hamulec.


Kierowca autobusu

Ocena gry

W grze zajmujesz się kierowaniem autobusem. Musisz zawieźć swoich pasażerów we wskazane miejsce. Postaraj się dotrzeć do nich jak najszybciej!


Misja wojskowym jeepem

Ocena gry

Jesteś kierowcą wojskowego jeepa. Twoim zadaniem jest załadowanie wszystkich żołnierzy, którzy znajdują się w pobliżu i przewiezienie ich do helikoptera, którym udadzą się w dalsze tereny.


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 12904 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 2853 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2687 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2102 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1599 ocena: 0.00

Reklama

cookie