Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Na sygnale

Ocena gry

Ta karetka musi czym prędzej dostać się do szpitala! Niestety, kierowca zabłądził w gąszczu uliczek miasta! Pomóż mu odnaleźć właściwą drogę!


Transportowanie ładunku Truck

Ocena gry

Przed Tobą ważna misja. Musisz przetransportować dany ładunek bezpiecznie we wskazane miejsce. Na swojej drodze spotkasz różne przeszkody i nierówności. Musisz być więc ostrożny. postępuj tak, aby towar w całości dotarł na miejsce.


Transport w Zoo

Ocena gry

W grze zajmujesz się transportem ładunku w Zoo. Bądź uważny, bo twoja trasa jest niebezpieczna i pełna przeszkód.


Taxówkarz

Ocena gry

Kolejna gra z serii taxówkarz. Twoim zadaniem jest rozwożenie pasażerów we wskazane miejsce. Jako profesjonalista musisz postarać się to robić sprawnie i jak najszybciej. Sterowanie: strzalki, spacja oraz klaiwsze R, H.Taxi motorówka

Ocena gry

Taxi motorówka nie jest jeszcze popularną formą transportu, ale w tej grze możesz to zmienić. Zasiądź za sterami motorówki i rozwieź swoich pasażerów we właściwe miejsca. Pomocna okaże Ci się mapa.


Taksówka w Amsterdamie

Ocena gry

Pracujemy w korporacji taksówek w której to będziemy zarabiali określone pieniądze w zamian za wykonywane kursy. Im szybciej zawieziemy pasażera we wskazane miejsce, tym większą ilość gotówki zarobki, co pozwoli nam przejść do kolejnej planszy.


Taxi w Lotopolis City

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych taksówkarzy. Musisz zawozić swoich klientów we wskazane przez nich miejsca. Za każdy kurs otrzymujesz oczywiście wynagrodzenie. Po zdobyciu określonej kwoty, przechodzisz do kolejnego etapu gry. Postaraj się zdobyć jak najwięcej leveli!


Przygoda małpki na skuterze

Ocena gry

Świetna rozrywka nie tylko dla tych najmłodszych! Zapraszam do gry! Przy pomocy myszki musisz narysować drogę dla skutera, którym kieruje małpka. Musi ona być w taki sposób aby zebrać jak największą ilość bananów znajdujących się na trasie przejazdu. rusz wyobraźnią i postaraj się zrobić to szybko i sprawnie.


Przygoda na skuterze wodnym

Ocena gry

Skuter wodny, to super rozrywka dla wszystkich, którzy uwielbiają sport! Sprawdź się za sterami takiego własnie skutera. Pokonaj określoną trasę,a po drodze zbieraj gwiazdki. Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej ilości punktów.


Skuter wodny

Ocena gry

Przeżyj bardzo wciągającą przygodę na skuterze wodnym. Wybierz swój wyścig, tor i maszynę i daj z siebie wszystko zdobywając przy tym jak największą ilość punktów!


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 13436 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 3087 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2897 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2336 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1808 ocena: 0.00

Reklama

cookie