Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe 227 gier

Turniej Gokart

Ocena gry

Gokarty, to świetna rozrywka dla fanów motoryzacji. Juz teraz stań do wyścigu o tytuł mistrza turnieju. Wyprzedź swoich rywali i dojedź do mety jak najszybciej!


Wielkie zawody kartingowe

Ocena gry

W tej grze czekają na Ciebie niesamowite emocje związane z zawodami kartingowymi. Zmierzysz się w niej z najlepszymi zawodnikami, stawisz im czoła, a twoim zadaniem będzie pokonanie ich. Masz tylko jeden cel- zwycięstwo!


Gra Kore Kart online

Ocena gry

Ten wyścig możesz stworzyć od podstaw! Przenieś się w szalony świat wyścigów kartingowych i weź udział w zawodach. Wybierz jakim zawodnikiem chcesz się ścigać, jaki wybierasz pojazd i daj z siebie wszystko, żeby dojechać do mety jako numer 1!!!


Wyścigi Kartingowe

Ocena gry

Weź udział w wyścigu Kartingowym. Wybierz swój tor i postaraj się pokonać swoich rywali dojeżdżając do mety jako pierwszy. Najpierw potrenuj swoje umiejętności, pamietaj, że to właśnie trening czyni mistrza!Złodzieje przebrani za policjantów

Ocena gry

Ci złodzieje przebrani za policjantów sa niezwykle groźni! Musisz ich pokonać, bo inaczej będą siać strach w całym mieście! Do dyspozycji masz broń z celownikiem, skup się i zniszcz wrogów!


Autobus na lotnisku

Ocena gry

Na lotniskach bardzo potrzebny jest autobus, który zawozi i odwozi pasażerów we właściwe miejsca. Tym razem wcielasz się w postać kierowcy takiego autobusu. Dowieź pasażerów w okreslone miejsce, postaraj się uniknąć kolizji. Sterujesz strzałkami, spacją hamujesz pojazd.


Zaparkuj szkolny autobus

Ocena gry

Zaparkowanie autobusu, to nie jest wcale takie łatwe zadanie. Kierowanie tak wielka maszyną jest trudne, tym bardziej jeżeli parking, na który musimy zaprowadzić wóz jest prawie cały zajęty! postaraj się zaparować autobus w wyznaczonym miejscu unikając przy tym stłuczek i kolizji.


Układanka puzzle z autobusem szkolnym

Ocena gry

Na ekranie znajdują się puzzle przedstawiające autobus szkolny. Musisz je ułozyć tak, aby obrazek się zgadzał z tym który widzisz we wzorze. Postaraj się zrobić to sprawnie i szybko.


Koparki grają w siatkówkę

Ocena gry

Przed Tobą nietypowy pojedynek. W grze wcielasz się w postać koparki i staniesz do turnieju w piłkę siatkową z drugą koparką! Pokonaj swoja rywalkę i zdobądź tytuł mistrza turnieju!


Gra Sterowanie koparką

Ocena gry

Zobacz, czy łatwo jest byc operatorem koparki. Sprawdź swoich sił w tej profesji. Poruszasz się koparką i pokonujesz przeszkody, które pojawią się na Twojej drodze. Musisz dotrzeć do końca trasy. Sterowanie: koparę prowadzisz strzałkami, łychą sterujesz klawiszami W,A,S,D. Jeżeli chcesz zrestartować daną planszę, wciskasz klawisz R.


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Samochodowe
 • Sprzątanie świata

  Sprzątanie świata

  Oglądana: 12904 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker 2

  Ice Road Trucker 2

  Oglądana: 2853 ocena: 0.00

 • Transporter

  Transporter

  Oglądana: 2687 ocena: 0.00

 • Truck Demolka

  Truck Demolka

  Oglądana: 2102 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy 2

  Nauka jazdy 2

  Oglądana: 1599 ocena: 0.00

Reklama

cookie