Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Jazda na motorze Spiderman

Ocena gry

Tym razem Spiderman by się przemieścić wybrał sobie motor. Musimy tak nim sterować by dojechał do celu jak najszybciej i bez wywrotki. Będziemy mieć również możliwość strzelania do przeciwników.


Znajdź róźnicę Spiderman

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę to zobaczymy 2 takie same obrazki przedstawiające Spidermana. Musimy się min bardzo przyjrzeć by odszukać różnice które się tam znajdują. Do pomocy mamy myszkę.


Wspinaczka Spidermana

Ocena gry

Spiderman postanowił się troszkę powspinać. Będzie to robił na wieżowcu. Musimy uważać na spadające głazy ponieważ nie mogą nas uderzyć. Gramy strzałki oraz Z i X i Spacja do strzelania.


Stylizacja Spiderman

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników mody. Bohater jest cały niebieski. Nasze zadanie polega na dodaniu mu elementów które znajdują się z boku postaci. Powodzenia!Pocałunek Spidermana

Ocena gry

Spiderman właśnie w tej chwili się zakochał i pragnie całować się z przepiękną dziewczyną. Musimy tak to robić by nikt nas przy tym nie zauważył. Gdy kogoś widzimy od razu przestajemy to robić.


Spiderman walczy z jaszczurem

Ocena gry

Spiderman i jaszczur to wrogowie którzy zawsze ze sobą walczą. Wejdź do gry i zacznij sterować naszym bohaterem by pokonać jaszczura. Sterujemy strzałkami, wygra ta osoba, która jako pierwsza dotrze do celu.


Puzzle Spiderman

Ocena gry

Układnie puzzli to nasze zadnie w tej grze. Musimy się troszkę skupić by ustawić elementy tak by dawały jedną całość.Graj przy pomocą myszki jak najszybciej tylko możesz.


Ubieranka Dragon Ball

Ocena gry

Naciśnijmy play i przenieśmy się do garderoby Dragon Ball. Pomóżmy mu i ubierzmy tak by wyglądał super. Do wyboru wiele ubrań. Do dzieła!


Kolorowanka Dragon Ball

Ocena gry

Kolorowanie Dragon Ball takie zadanie czeka nas w tej grze. Obok znajduje się paleta barw którą musimy wykorzystać w tym celu. Gramy myszką. Powodzenia!


Przygoda Dragon Ball 2

Ocena gry

Nasz bohater to prawdziwy bohater który walczy ze złem. Pokonujmy przeciwników przez rzucanie kulami w nich. By mieć kule należy je zbierać po drodze. Do dzieła!


Więcej gier:

układanie puzzli, kreskowki

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2158 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2138 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2105 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1799 ocena: 10.00

Reklama

cookie