Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Bohater Goku

Ocena gry

Tym razem będziemy walczyć w turnieju bohaterem Dragon Ball jakim jest Goku. Walcz tak by wygrać cały turniej. Sterujemy strzałki, Spacja, W,S,A,D,E,P. Pokaż, że jesteś najlepszy!


Walka z Dragon Ball

Ocena gry

Na samym początku gry musimy wybrać postać którą chcemy grać. Gdy to już uczynimy zacznijmy przygodę z walką. Wytęż swój umysł i bądź najlepszy! Zapraszam do dobrej zabawy


Niezapomniana przygoda Drago Ball

Ocena gry

Walka z przeciwnikami to tylko jedno zadanie które czeka nas w tej grze. Musisz koniecznie ją włączyć by zobaczyć co jeszcze Cię czeka. Sterowanie za pomoca strzałek i spacji.


Walki 1 na 1

Ocena gry

W tej grze czeka nas turniej z bohaterami Dragon Ball. Należy walczyć w taki sposób by wygrać z każdym przeciwnikiem. Nie jest to takie łatwe. Spróbuj swoich sił w tym turnieju.Ubierz Dragon Balla

Ocena gry

Czy wiesz co czeka Cię w tej grze? jeśli nie to musisz wejść i zobaczyć. Musimy tak ubrać bohatera by czuł się komfortowo. Róbmy to według swojego uznania. Mamy naprawdę duże możliwości.


Przygoda Dragon Ball

Ocena gry

Tym razem będziemy chodzić naszym bohaterem po planszy i skakać. Trzeba tak to robić by omijać przeszkody i niebezpieczeństwo. Zagraj przy pomocy myszki. Do dzieła!


Garderoba Dragon Ball

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do garderoby Dragon Ball Z. Zobacz jak dużo ma ubrań. Należy go tak ubrać by wyglądał naprawdę pięknie. Zagraj przy pomocy myszki.


Pojedynek Bakugan i Ben 10

Ocena gry

Kolejna fajna gra w której będziemy walczyć z przeciwnikiem. Należy na samym początku wybrać postać którą chcemy grać. Wygrywa ten, który potrafi celniej strzelać z łuku.


Puzzle Bakugan

Ocena gry

Ta układanką to bardzo fajna zabawa która wymaga trochę myślenia i czasu. Należy ułożyć tak elementy by dawały jedną całość. Grze potrzebna będzie nam myszka.


Bakugan gra kręgle

Ocena gry

Gdy włączymy tą grę od razu przeniesiemy się do turnieju kręgli. Musimy zbijać wszystkie elementy by być najlepszym. Do dzieła!


Więcej gier:

kreskowki, układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2158 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2138 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2105 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1799 ocena: 10.00

Reklama

cookie