Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Walka z kosmitami

Ocena gry

Walka z kosmitami takie zadanie właśnie czeka nas w tej grze. Musimy omijać miny które leżą na drodze. Sterujemy strzałkami, Spacją strzelamy, X super broń.


Barman na motorze

Ocena gry

Nasz bohater bardzo lubi jeździć na motorze. My będziemy mieć możliwość sterowania nim. Musimy tak to robić się nie wywrócił i dojechał do celu. Nie jest to takie łatwe.


Spiderman w mieście

Ocena gry

Tym razem przeniesiemy się do miasta by przeżyć fantastyczną przygodę. Poruszamy się strzałki oraz Spacja. Masz do pokonania wiele plansz.


Puzzle ze Spidermanem

Ocena gry

Naciśnij play i zacznij układanie obrazka na którym znajduje się Spiderman. Naciskajmy na czerwony przycisk by pojawił się element który należy ustawić w prawidłowe miejsce. Do dzieła!Rób zdjęcia

Ocena gry

Bardzo fajna gra dla wszystkich małych i dużych. Musimy robić zdjęcia naszemu bohaterami. Nie jest to aż taki łatwe ponieważ często ucieka i zmienia pozycję. Do dzieła!


Walki ze Spidermanem

Ocena gry

Spiderman to prawdziwy wojownik który nie boi się nikogo. Walczmy nim z różnymi przeciwnikami. Nie daj się pokonać, zadaj ciosy najlepiej jak tylko potrafisz.


Pościg na motorze

Ocena gry

Nasz bohater będzie przemieszczał się po planszy na motorze i strzelał do intruzów. Musimy to robić bardzo sprawnie by nam nie uciekli. Poruszasz się po trasie strzałkami, strzelasz Spacją.


Niezapomniana przygoda w mieście

Ocena gry

Spiderman bardzo lubi miasto i poruszanie się po nim w nietypowy sposób. Będzie tym razem to robić przez puszczanie pajęczyny po budynkach. Rób to sprawnie i w miarę szybko. Liczy się czas i punkty! Sterowanie za pomocą myszki.


Układanka Spiderman

Ocena gry

Lubisz układać puzzle? to właśnie będziesz to robił w tej grze na gratony.pl. Układaj elementy tak by do siebie pasowały. Gramy myszką.


Lodowy motor

Ocena gry

W tej grze czeka na ciebie 10 niebezpiecznych tras. Musimy jeździć po nim motorem w taki sposób by się nie wywracać. Dojedź do celu i zbieram przedmioty. Steruj strzałkami.


Więcej gier:

kreskowki, układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2158 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2138 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2104 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1799 ocena: 10.00

Reklama

cookie