Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Transformers przygoda

Ocena gry

Transformers, to seria super gier przygodowych. Tym razem również czekają Cie niesamowite emocje. Poruszaj się po planszach zbierając napotkane na swojej drodze monety i literki. Sterowanie za pomocą myszki. Daj z siebie wszystko!


Gra Transformers: przygoda na pustyni

Ocena gry

Przed Tobą gra z serii transformers, w której będziesz musiał podjąć się niełatwej misji. Rozpoczyna się ona na pustyni. Podczas gry musisz przewozić ładunek. Postaraj się dotrzeć z nim do celu jak najszybciej. uważaj, abyś po drodze nie poniósł żadnych strat!


Świetna przygoda z Naruto

Ocena gry

Przenieś się do świata Naruto i przeżyj razem z nim niesamowitą przygodę! Sterowanie: strzałki i spacja.


Naruto i bitwa na śnieżki

Ocena gry

Naruto uwielbia śnieżne bitwy. W tej grze wcielasz się w jego postać, a Twoim zadaniem jest trafienie śnieżką w przeciwnika. Sprawdź już dziś swoje siły i postaraj się zdobyć jak największą ilość punktów!Ubieranka z Naruto

Ocena gry

Ta gra, to świetna zabawa dla wszystkich, którzy lubią modę. Jeżeli do tego uwielbiasz Naruto, to nie możesz przejść obok niej obojętnie! Twoim zadaniem jest wystylizowanie bohatera kreskówki. Zmień jego klasyczny kombinezon i wyczaruj inną stylizację. Pokaż, co potrafisz!


Ekstremalna przygoda Naruto

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać Naruto i jesteś w ogromnym niebezpieczeństwie! Twoim zadaniem jest skuteczne unikanie spadających noży! To ogromnie ważne, bo tylko w ten sposób przetrwasz i uda Ci się zdobyć jak największą ilość punktów. Musisz być czujny, sprytny i niezwykle odważny! Powodzenia!


Naruto: kreowanie postaci od podstaw

Ocena gry

Obok tej gry nie może przejść obojętnie żaden miłośnik Naruto! Twoim zadaniem jest stworzenie własnej postaci. W tym celu użyj poszczególnych elementów dostępnych podczas gry i wymyśl własną postać. Powodzenia!


Ekstremalna przygoda na MotoCross\'ie

Ocena gry

Przed Tobą ekstremalna przygoda! jeżeli lubisz crossy, to musisz koniecznie zagrać w tę grę! Zostajesz zrzucony z helikoptera na ośnieżony stok i tu zaczyna się Twoja przygoda. Udowodnij wszystkim, że potrafisz sobie poradzić nawet w tak niebezpiecznych warunkach!


Zawody Mini Monster Truck

Ocena gry

Spróbuj swoich sił na zawodach Mini Monster Truck! Wciel się w postać kierowcy pojazdu i postaraj się pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na Twojej drodze!


Monster Truck Demolka

Ocena gry

Ta gra, to świetne połączenie dla wszystkich, którzy uwielbiają Monster Truck i demolkę. Twoim zadaniem jest zniszczenie każdego samochodu, który stanie na Twojej drodze! Do dzieła!!


Więcej gier:

układanie puzzli, kreskowki

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2158 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2138 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2105 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1799 ocena: 10.00

Reklama

cookie