Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Odnajdź przedmioty

Ocena gry

Za zadanie w tej grze mas odnalezienie zaginionych przedmiotów . Musisz odnaleźć wszystkie . Pewnym ułatwieniem jest przycisk na górze który ukaże przedmiot , ale jest on raz na jakiś czas . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Spiderman Układanka

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest poprzenoszenie na ramkę elementy układanki z prawej strony i złożenie z nich obrazka . Ale pamiętaj dopóki element , który wziąłeś nie znajdzie się w odpowiednim miejscu nie możesz wziąć kolejnego .Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Miłość Spidermana

Ocena gry

Poukładaj obrazek , gdzie Spiderman próbuje uratować swoją miłość . Nie czekaj nadaj mu szybko kolory . Spidermana bardzo chce ją uratować , ale bez Twojej pomocy i pokolorowaniu to się nie uda . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Składanka Spidermana

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie złożyć bardzo ciekawy obrazek na którym znajduje się Spiderman . Nie czekaj zacznij . Wystarczy kliknąć na czerwony przycisk . Ale pamiętaj dopóki nie ułożysz jednego elementu odpowiednio to otrzymasz następnego .Latający Spiderman

Ocena gry

W tej grze pokoloruj latającego Batmana . Nadaj mu kolory ponieważ Batman nie lubi tej biało czarnej barwy . Możesz mu nadać kolory jakie tylko zechcesz . Wszystko zależy od Ciebie . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Kolorowanka Spiderman

Ocena gry

Ta gra to jedna z odsłon kolorowanki . Jednak jakże ciekawa . W tej odsłonie kolorujemy Spidermana ulubieńca wielu ludzi . Spiderman czeka , aż go pokolorujesz . Do dzieła . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Kukiełka Spiderman 2

Ocena gry

To kolejna odsłona Spidermana Kukiełki , ale wcale nie łatwiejsza . Staraj się nie spaść ponieważ od razu kończysz grę . Gra nie jest prosta ponieważ nasz Batman nie może ustać na nogach . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Kukiełka Sipderman

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz poruszać się bardzo giętką kukiełką Spidermana . Staraj się nie spaść ponieważ od razu kończysz grę . Gra nie jest prosta ponieważ nasz Batman nie może ustać na nogach . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Spiderman 3

Ocena gry

Wybierz poziom i zaczynaj . Są to karty odwrócone a jedyne co musisz robić to jak najszybciej dobrać je parami . Oczywiście karty są do dopasowania z filmu bardzo znanego Spiderman . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Batman Różnice

Ocena gry

Poszukaj różnic na obrazku Batmana . Musisz znaleźć wszystkich różnic inaczej nie ukończysz poziomu . Uważaj te drobiazgi są tak ukryte , że musisz być naprawdę spostrzegawczy . Potrzebujesz do tego myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli, kreskowki

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2228 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2166 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2140 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2107 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1800 ocena: 10.00

Reklama

cookie