Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Stwórz robota

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników konstruktorów. Będziemy konstruować potwora z wielu elementów. Zobaczcie jaki będzie wyglądał efekt końcowy Waszej pracy. Gramy myszką.


Niebezpieczne roboty

Ocena gry

Nasze miasto jest bardzo zaatakowane przez niebezpieczne potwory. Musimy z nimi walczyć by nie zniszczyły go. Wejdź do gry by zobaczyć jakim bohaterem będziesz walczyć. Do dzieł!


Ratowanie miasta przez Batmana

Ocena gry

Do miasta wkroczyli niebezpieczni ludzie. Jednak batman stoi na straży i walczy z nimi. Skacz po budynkach, biegaj po zakamarkach miasta. Nie czekaj na nic tylko pomóż mu.


Kobieta kot

Ocena gry

Ta gra to coś dla miłośników mody. Znaleźliśmy się w garderobie kobiety która nie wie jak się ubrać. Pomóżmy jej i dobierzmy ubrania według własnego uznania.Walka z wrogami Batman

Ocena gry

Naszego bohatera czeka walka z niebezpiecznymi przeciwnikami. Musimy mu pomóc by wygrał tą nawałnicę ataków. Batman może również liczyć na swojego pomocnika. Do gry używaj strzałek oraz Z,X, i Spacji.


Walki w fabryce

Ocena gry

W tej grze czeka nas wiele zadań do przejścia. Cała akcja będzie miała miejsce w fabryce. Walczmy z niebezpiecznymi rywalami. Do dzieła! Sterowanie: strzałki, Spacja i X - tajna broń.


Jazda po mieście na motorze

Ocena gry

Batman to prawdziwy motocyklista. Będzie jeździł po mieście na dziwnym motorze i wykonywał zadania. Należy zbierać monety po drodze. Do dzieła!


Misje Batmana

Ocena gry

W tej grze naszego bohatera czeka wiele zadań. Jedne z nich to rozbrajanie bomb. Należy to robić bardzo szybko by nie wybuchły. Wejdź do gry by zobaczyć co Cię jeszcze czeka.


Pływanie po rzece

Ocena gry

Tym razem Batman znalazł się na rzece na przedziwnym pojeździe. Sterujmy nim w taki sposób by omijał mini. Pływamy strzałkami, Spacją puszczamy torpedy. Naciśnij play by zacząć grę.


Batman walka z potworami

Ocena gry

Naszego bohatera zaatakowały niedobre potwory. Musimy mu pomóc w walce z nimi. Sterujemy postacią strzałkami, skaczemy i bijemy Z i X, kombo wciskamy klikając na Spację. Pokaż na co Cię stać.


Więcej gier:

układanie puzzli, kreskowki

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2158 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2138 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2104 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1799 ocena: 10.00

Reklama

cookie