Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Ukryci Ninja

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zapamiętanie białych ninja , którzy są pokazani w lewym dolnym rogu . Później z pamięci musimy zaznaczeni wszystkich białych ninja . Pamiętaj nie mogą być to żółci mamy trzy błęy . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Numer Ninja

Ocena gry

W tej grze naszym jedynym celem jest wyszukiwanie numerków które mamy pokazane w prawym dolnym rogu . Jednak nie będzie to takie proste ponieważ to ninja pochowali wszystkie cyfry . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Skacz Ninja

Ocena gry

Ta gra to nic innego jak ucieczka unikanie wrogów . Za pomocą strzałek klawiatury komputerowej musimy podskakiwać po drzewach i unikać wrogów . Pamiętaj musimy dojść jak najdalej więc nie daj się zabić .


Strzelaj w Ninja

Ocena gry

W tej grze jesteśmy jednym z Wojowniczych Żółwi Ninja . Musimy za pomocą myszki rzucać we wrogów . Wrodzy Ninja pojawiają się bardzo szybko musimy się śpieszyć . Ale śpiesz się liczą się punkty , a czas leci . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .Wojownicze Żółwie Ninja Puzzle

Ocena gry

W tej grze będziemy układać Wojownicze Żółwie Ninja . Mamy tu małe utrudnienie . Dopóki nie ułożymy w odpowiednim miejscu puzzla nie będziemy mogli go zostawić na obrazku . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Żółwie Ninja

Ocena gry

W tej grze będziemy układać puzzle . Co najciekawsze obrazek , który będziemy układać to obrazek na którym znajdują się wojownicze żółwie ninja . Ułóżmy obrazek , a zobaczymy jak wyglądają żółwie ninja . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Ninja Trening

Ocena gry

W tej grze trenujemy Ninja . Inni Ninja z góry zrzucają na nas kamienie . My poruszając się strzałkami musi jak najdłużej omijać kamienie . Każde uderzenie to porażka . Musi utrzymać się jak najwięcej czasu .


Ninja Showdown

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest Bitwa z przeciwnikiem . Walka jest rozłożona na rundy . Poruszamy się i walczymy klawiaturą komputerową . Wszystko jest opisane po włączeniu gry na dole . Powodzenia .


Ninja Plus

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w ninja . Musimy Dotrzeć do celu . Do tego potrzebna będzie nam klawiatura komputerowa i mysz. poruszamy się klawiszami w a s d , a linę wypuszczamy myszką . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Znajdź Ninja

Ocena gry

W tym zadaniu mamy do pomocy lupę . Musimy między innymi duchownymi wypatrzyć ukrytego Ninja i kliknąć . Dobry wybór będzie wynagrodzony , ale pamiętajmy , że złym wyborem także jesteśmy ukarani . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli, kreskowki

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2158 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2138 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2105 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1799 ocena: 10.00

Reklama

cookie