Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Ninja

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w typowego ninja . Musimy unikać ataków wrogów , przygotowanych pułapek . Poruszamy się strzałkami . Grajmy jak najlepiej potrafi ponieważ po zabiciu przegrywamy .


Ninja Gotowanie Sushi

Ocena gry

Za zadanie w tej grze mamy to , aby zrobić sushi . To tylko wydaje się takie proste , ale w tej grze wcielamy się w ninja . Musimy wrzucać produkty z daleka . Trzeba dobrać siłę , odległość . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Ninja Kelner

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest to , aby zebrać talerze z jednego pomieszczenia i unikając przeszkód przeciwnika musimy dotrzeć z nimi do kuchni . Poruszamy się strzałkami . Nie możemy upuścić talerzy . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Droga Ninja

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest rysowanie drogi dla ninja . Musimy narysować drogę tak , aby ninja po niej spadał , zebrał klucz i wpadł przez drzwi . Gra wymaga nie małego myślenia . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .Pracowity Mężczyzna

Ocena gry

Złap mężczyzną wszystkie owoce . Nie opuszczaj żądnego . Ale spokojnie jak upadnie nie przejmuj się. Ale pamiętaj jeśli upadnie pięć owoców wszystko stracone . Musisz uważać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Myjnia samochodowa

Ocena gry

W tej oto grze mamy za zadanie wybrać swój samochód i wymycie go . Po lewej stronie będziemy mieć kilka funkcji takich jak mycie , płukanie . Jeszcze nigdy mycie samochodu nie było takie proste . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Gra w szachy z robotem

Ocena gry

Umiesz gra szachy? jeśli tak to zacznij grać w tą grę. Pokaż robotowi że jesteś lepszy do niego. Nie jest to takie łatwe. Powodzenia!


Atak robotów

Ocena gry

Jak nam wiadomo każdy w życiu ma jakiś wrogów. Tak samo w tej grze każdy robot który nas atakuje jest naszym wrogiem. Musimy do pokonać by być najlepszym. Powodzenia!


Walka pomiędzy robotami

Ocena gry

Jesteśmy robotami i walczymy z robotami. Brzmi to dziwnie ale takie zadanie czeka nas w tej grze. Wykaż się sprytem. Sterowanie to strzałki i A,S,D. Powodzenia!


Obrona wierzy przed robotami

Ocena gry

Obrona wierzy przed robotami takie zadanie czeka nas w tej grze. Musimy kupować działka i ustawiać je na wierzy. Potwory są bardzo niebezpieczne więc nie możesz popełnić żadnego błędu.


Więcej gier:

układanie puzzli, kreskowki

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2228 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2166 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2140 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2107 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1800 ocena: 10.00

Reklama

cookie