Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Kobieta Batmana

Ocena gry

Ubierz Kobietę Batmana . Masz bardzo duży wybór . Może to być strój do walki , ale może to i być strój zwykły wyjściowy . Postaraj się , aby była ubrana najładniej jak potrafisz . Do tego będzie potrzebna myszka komputerowa .


Obrazek Batmana

Ocena gry

W tej grze Twoim celem jest ułożenie całego obrazka w całość . Puzzla wydobywasz klikając na czerwony przycisk w lewym dolnym rogu . Ale pamiętaj dopóki nie ułożysz tego elementu nie otrzymasz kolejnego . Do tego będzie potrzebna myszka komputerowa .


Batman Drużyna Dwóch

Ocena gry

Ta gra to Batman , który wraz z przyjacielem walczy z potworami . Po kliknięciu spacji pojawi się jego przyjaciel , który z podwójną siłą będzie niszczył wrogów . Poruszasz się strzałkami , walczysz z , a podskakujesz x .


Batman W Akcji

Ocena gry

W tej grze używamy do poruszania strzałki do góry na klawiaturze komputerowej . Naszym celem gry jest dojść jak najwyżej . Wystarczy podskakiwać po obracających się beczkach ,ale uważaj żeby nie spaść . W tej grze możemy sprawdzić swoje umiejętności w odpowiednim dobieraniu koloru na obrazku Batmana . Mamy do wyboru wiele kolorów więc można zrobić wszystko według własnego pomysłu . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .Pomaluj Batmana

Ocena gry

W tej grze malujemy obrazek pełen akcji . Po pomalowaniu zobaczymy jak wiele na nim się dzieje . W końcu jest to obrazek na którym walczy Batman . Ale żeby tak było musimy go dokładnie pokolorować . W tej grze możemy sprawdzić swoje umiejętności w odpowiednim dobieraniu koloru na obrazku Batmana . Mamy do wyboru wiele kolorów więc można zrobić wszystko według własnego pomysłu . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Batman Box

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę Batmana i strzelamy z rękawicy bokserskiej w ludzi którzy chodzą z tarczami . Jest to forma treningu Batmana . Dzięki temu Batman będzie przygotowany do walki . Gramy spacją i strzałkami .


Malowanka Online Batman

Ocena gry

W tej grze możemy sprawdzić swoje umiejętności w odpowiednim dobieraniu koloru na obrazku Batmana . Ta gra może się pochwalić ogromną paletą kolorów . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Batman Kolorowanka

Ocena gry

W tej grze możemy sprawdzić swoje umiejętności w odpowiednim dobieraniu koloru na obrazku Batmana . Mamy do wyboru wiele kolorów więc można zrobić wszystko według własnego pomysłu . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Batman Układanka

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz układanie puzzli . Wystarczy , że klikniesz na czerwony przycisk i wyskoczy element układanki . Układanka jest na tyle utrudniona , że dopóki nie ułożysz tego elementu nie dostaniesz kolejnego .Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Ninja vs Piraci

Ocena gry

W tej grze mamy możliwość wybrania mapy . Mamy także możliwość wybrania poziomu . Możemy wyburzać budynki , ale pamiętajmy o tym , że pieniądze szybko znikają . Poruszamy mapą klawiszami w a s d . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli, kreskowki

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2224 ocena: 0.00

 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2158 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2138 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2104 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 1799 ocena: 10.00

Reklama

cookie