Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Pojedynek kowbojów

Ocena gry

Jesteś kowbojem, którego czekają liczne pojedynki z innymi mieszkańcami Dzikiego Zachodu. Zniszcz swoich przeciwników!


Przygoda Mario w westernie

Ocena gry

Przenieś się razem z MArio w świeta westernu. Pokonaj razem z nim niebezpieczną trasę na motorze. Zdobądź jak najwięcej punktów i oczywiście postaraj się dotrzeć jak najszybciej do końca trasy!


Gra na maszynie

Ocena gry

Na dzikim Zachodzie kowboje uwielbiają rozrywkę w salonie gier. Jedną z ich ulubionych zabaw są gry na maszynie. Spróbuj swoich sił i zobacz, może jesteś w tym naprawdę dobry?


Gra Kosmiczny Kowboj

Ocena gry

Wciel się w postac Kosmicznego kowboja i przeżyj razem z nim mnóstwo pełnych niebezpieczeństwa przygód! Sterujesz strzałkami i spacją. Powodzenia! Nie daj się zniszczyć wrogom!Strzelnica

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić, czy nadajesz się do strzelania. Postaraj się trafić do celu jak najwięcej razy! Sterowanie: myszka, spacja.


Snajper II

Ocena gry

Przenieś się w czasy II wojny światowej i bądź jednym z najlepszych snajperów walczących ze złem! Sterowanie: myszka, spacja. Skoncentruj się i pokaż innym, ze nadajesz się do tej roboty!


Counter Force online

Ocena gry

Kolejna gra, której pierwowzorem jest CS. To flashowa wersja online, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią tego typu strzelanki. Przemieszczasz się po mapie i celujesz w przeciwnika. Zniszcz jak najwięcej swoich wrogów! Sterowanie: myszka, spacja, klawisz R.


Gra Snajper

Ocena gry

W grze jesteś snajperem i czeka Cię mnóstwo misji. Musisz je wszystkie wypełnić. najlepiej bez zająknięcia! Pokaż, że nie masz sobie równych w tej profesji!


Strzelaninka

Ocena gry

Pokaż, ze potrafisz celnie strzelać. Twoim zadaniem jest trafienie do ruchomych tarcz tak, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Sterowanie za pomocą myszy i klawiatury: myszka - strzał i celowanie, shif t- przeładowanie, spacja -zoom. Pamiętaj o naładowaniu magazynków! Pokaż, że nadajesz się do tej profesji doskonale i że jesteś mistrzem strzałów!


Flash Strike online

Ocena gry

Gra dla wszystkich zwolenników CS. Na pewno zyska wśród nich popularność. Przed Tobą pełna emocja strzelanka, w której do wyboru masz kilka rodzajów broni. Do kolejnego etapu gry przechodzisz po pokonaniu wszystkich wrogów! Postaraj się zrobić to jak najskuteczniej! Sterowanie za pomocą myszy.


Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1417 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1144 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1115 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 1012 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 890 ocena: 0.00

Reklama

cookie