Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Kolorowa armata

Ocena gry

Wystrzel z armaty kolorowe kule tak, aby ułożyć jak najdłuższą, co najmniej 3.elementową linię identycznych kul. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Wystrzel błazna z armaty

Ocena gry

Masz nietypowe zadanie. Jesteś dyrektorem cyrku i bardzo nie lubisz swojego błazna. Postanowiłeś więc wystrzelić go z armaty. Zrób to skutecznie, a następnie tak nim kieruj, aby zebrał wszystkie napotkane na drodze obiekty. Bądź ostrożny, uważaj na przeszkody!


Smoczy pojedynek

Ocena gry

Jesteś nieustraszonym rycerzem. Tym razem czeka Cię walka ze smokiem. Zniszcz wroga, pokaż, że jesteś silniejszy! Sterowanie: strzałki, spacja, shift. Powodzenia!


Pojedynek rycerzy

Ocena gry

Wciel się w rolę nieustraszonego rycerze! Przeżyj z nim niesamowite przygody! Pomóż mu zakończyć konflikt z wrogiem raz na zawsze. Sterujesz strzałkami oraz klawiszami X,Z.Rycerz Armadillo

Ocena gry

Przenieś się w magiczny świat rycerza Armadillo i przeżyj wraz z nim przygodę na stoku. Poruszasz się strzałkmi, X i spacją. Dalsze instrukcje otrzymasz na poszczególnych etapach gry.


Mahjong; rycerskie wyzwanie

Ocena gry

Jako rycerz musisz zmierzyć się w pojedynku. tym razem nie wygrywa silniejszy, ale mądrzejszy! Aby przekroczyć mury zamku musisz wygrać grę Mahjong. Klikaj na pary identycznych obrazków, dopóki z tablicy nie znikną wszystkie klocki. Daj z siebie wszystko!


Rycerska obrona atakowanego zamku

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać jednego z najodważniejszych rycerzy. Niestety zamek znajdujący się w twoim królestwie jest w niebezpieczeństwie. Musisz stanąć w jego obronie i pokonać wroga! Sterujesz myszką.


Uratuj księżniczkę

Ocena gry

Jesteś nieustraszonym rycerzem i czeka Cię niesamowicie wazne zadanie. Musisz uratować księżniczkę. Poruszasz się klawiaturą: strzałki, spacja, A, S, D.


Przygody Lanthasa Błękitnego Rycerza

Ocena gry

Wcielasz się w postać nieustraszonego rycerza i tylko ty możesz uwolnić krainę od zła! Przenieś się w magiczny świat pełen wojen i potyczek, bądź ostrożny i odważny- zniszcz swojego wroga! Poruszasz się za pomocą strzałek, spacji i klawiszów X oraz Z.


Sterowanie czołgiem

Ocena gry

Wyruszasz czołgiem na ważną misję. Zostajesz zaatakowany przez wroga. Musisz odeprzeć jego atak. Nie pozwól mu przedostać się za linię obrony. Po zakończeniu każdej misji będziesz mógł uaktualnić posiadaną broń. Powodzenia!


Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1417 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1143 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1115 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 1011 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 890 ocena: 0.00

Reklama

cookie