Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Ukryty Skarb

Ocena gry

Pomóz Piratowi odnaleźć skarb, Aby to zrobić poruszaj się zgodnie ze wskazówkami, które pojawiają się na ekranie i rozwiązuj wraz z nim różne zagadki.


Przygoda na Wyspie

Ocena gry

Na tej bezludnej wyspie podobno jest ukryty skarb. Wybierz się więc tam na wyprawę w poszukiwaniu bogactw. Bądź czujny, postaraj się znaleźć całe złoto i diamenty!


Atak na prezenty

Ocena gry

Wrogowie czyhają na Twoje prezenty! nie możesz pozwolić na to, aby je zniszczyli! Obroń prezenty przed ich atakiem. Liczy się każda chwila!


Gra Piramidy

Ocena gry

W tej grze musisz tak rozmieścić stanowiska obronne, żeby żadna wroga jednostka nie przedostały się na Twoje terytorium. Sterujesz myszką.Obrona zamku

Ocena gry

Uwaga! Na twój zamek nadciaga wróg! Musisz zapobiec atakowi! Werbuj łuczników, artylerzystów, wysadzaj w powietrze ludzi, podejmuj wyzwania i zniszcz wszystkich wrogów! Daj z siebie wszystko, żarty się skończyły!!


Bitwa 1942

Ocena gry

Jeżeli jesteś zwolennikiem gier strategicznych, to sprawdź się w tej gierce. Rozmieść stanowiska strzeleckie, tak, aby rozprawić się z nadciągającymi wrogimi armiami. Gra sterowana za pomocą myszki. Nie pozwól także na to, aby wróg przedostał się na Twoje terytorium!


Akademia Obrony: Egzamin Ostateczny

Ocena gry

Przed Tobą egzamin, który pokaże, czy nadajesz się do tego, aby być dobrym żołnierzem! Wyjdź z sali Akademii Obrony i zdobądź praktyczne doświadczenie w przestrzeni obronnej!


Gra Madness Combat

Ocena gry

Jeżeli lubisz gry strategiczne, to nie mozesz przejsc obojętnie obok tej gry. Twoim zadaniem jest obrona terytorium przed atakiem wrogów, którymi są lalki Madness. Sterowanie: myszka. Powodzenia!


Wrogi atak czołgów

Ocena gry

Na Twoje terytorium nadciąga wróg, który porusza się czołgami. Musisz je obronić przed tym niebezpiecznym atakiem! Jeżeli ci się to nie uda i wróg zdoła się przedrzeć na Twoje pole, to przegrywasz!


Gra Final Defens II

Ocena gry

Witaj w kolejnej części kultowej już gry Final Defens. Musisz obronić swój kraj przed atakami wrogów. Dalsze instrukcje gry będziesz dostawał na bieżąco w każdej kolejnej rundzie. Daj z siebie wszystko!


Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1418 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1144 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1116 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 1012 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 891 ocena: 0.00

Reklama

cookie