Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Bitwa o Berlin 2 online

Ocena gry

Przed Tobą druga gra z serii Bitwa o Berlin. Jesteś pilotem niewielkiego wojskowego samolotu. Musisz stoczyć pojedynek z wrogimi maszynami latającymi, okrętami i jednostkami naziemnymi. Zrzucaj bomby, strzelaj z karabinów maszynowych, unikaj ataków wroga. Sterowanie: Strzałki, spacja, klawisz X.


Telefoniczne pojedynki

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać... telefonu. Czeka Cię pojedynek z Twoim wrogiem. Pokonaj przeciwnika! Sterujesz za pomocą strzałek i klawiszy: 1,2,3. Wydaje Ci się to abstrakcyjne? zobacz, że to bardzo niebanalna i nieprzewidywalna gierka!


Gra Bitwomania

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić się ze swoim przyjacielem w tym, kto potrafi lepiej walczyć. Jesteście w niej kosmicznymi wojownikami. Kto zwycięży w tej bitwie? Pokaż, że z Tobą nie ma szans! Sterowanie: strzałki, spacja.


Bitwa żołnierzy

Ocena gry

Bierzesz udział w bitwie, w której dysponujesz mniejszym uzbrojeniem i mniejszą ilością żołnierzy. Mimo wszystko musisz się obronić przed atakiem wroga i go zniszczyć! Pokaż na co cię stać! Sterowanie: strzałki i myszka.Gra Władca Pierścieni

Ocena gry

Przenieś się w magiczny świat stworzony przez Tolkiena i zagraj razem z nami! Zmierz się ze swoim wrogiem, pokonaj przeciwnika. Sterujesz myszką, strzałkami, spacją. Daj z siebie wszystko, musisz wygrać tę potyczkę!


Cel? Pal!

Ocena gry

W grze dysponujesz armatą z ograniczoną ilość kul. Musisz wystrzeliwać kule z armaty w taki sposób, aby kurczak znalazł się w drucianym koszu. Daj z siebie wszystko!


Wystrzałowa armata

Ocena gry

Tego jeszcze nie było! Musisz zestrzelić jak najwięcej balonów! W tej grze operujesz nowoczesną armatą. Twoim zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości balonów. Do dziAła!


Roly Poly Armata 3 online

Ocena gry

Roly Poly Armata 3 to już trzecia gra z tej serii. Musisz pozbyć się znajdujących się na planszy złych Roly Poly. Skoncentruj się, nie zniszcz przyjaznych stworków!


Obroń zamek

Ocena gry

Jesteś właścicielem zamku, który wkrótce zostanie zaatakowany przez wroga! Nie możesz na to pozwolić! Musisz odeprzeć atak! Sterujesz strzałkami i spacją. Musisz się postarać ze wszystkich sił! Trzymam za Ciebie kciuki!


Wystrzel superbohatera z armaty

Ocena gry

Masz nietypowe zadanie, które przyniesie Ci wiele radości. Musisz pomóc superbohaterowi w naprawie świata. Wystrzel go z armaty. Postaraj się, aby doleciał jak najdalej! Sterowanie za pomocą myszki.


Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1417 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1144 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1116 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 1012 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 891 ocena: 0.00

Reklama

cookie