Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Misja Palisade Guardian

Ocena gry

Palisade Guardian, to jedna z najpopularniejszych gier online, Musisz w niej bronić swojej bazy.Nie możesz pozwolić na to, aby Twoi wrogowie wtargnęli na Twoje terytorium! Nie daj się im! Obroń swojego terytorium!


Misja Palisade Guardian 2

Ocena gry

To kolejna gra z serii Palisade Guardian. Musisz w niej obronić swoją bazę przed atakiem niebzpiecznych wrogów! Dysponujesz rozmaitymi rodzajami broni.Pokonaj swoich przeciwników już na polu walki, nie pozwól aby wkroczyli na Twoje terytorium! Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - zoom D;F - zmiana broni R - ładowanie bron


Kierowca opancerzonej furgonetki

Ocena gry

Prowadzisz opancerzoną furgonetkę, która często pada ofiarą ataku wrogów. Musisz strzec jej jak oka w głowie! Do dyspozycji masz m.in. karabiny, granaty i beczki z olejem. Postaraj się zadbać o to, aby furgonetka dotarła do celu.


Labirynt: Ukryty skarb

Ocena gry

Piraci poszukują ukrytego skarbu. Pomóż im pokonać labirynt i odnaleźć łupy.Gra Crusade 3

Ocena gry

Za pomocą armatki zniszcz wyznaczony obiekt, w którym ukrywa się wróg. Zdobądź jak najwięcej punktów, zrób prawdziwą demolkę z twierdzy przeciwnika! Powodzenia!


Kolorowa bitwa

Ocena gry

Twoim zadaniem jest eliminowanie kolorowych kwadratów. Możliwa bitwa między dwoma graczami. Wybierz, którą wolisz bitwę i zacznij grę!


Saperska misja w ogrodzie

Ocena gry

W tym ogrodzie znajdują się niedopałki grożące wybuchem. Nie mozesz pozwolić na to, aby zniszczyły Twoje terytorium! Omijaj bomby podkładając w określone miejsca miny. Musisz zdobyć klucz i przejść do kolejnej planszy tylko w ten sposób uda Ci się uniknąć zniszczenia! Sterujesz myszką i spacją.


Przygody Krecika

Ocena gry

Bohaterem gry jest Krecik. Pomóż mu usunąć z jego kopalni wszystkie miny. Jeśli jesteś pewien, że na którymś polu nie ma miny, naciśnij lewy przycisk myszy, jeśli nie chcesz trafić na minę, najedź myszką na pole i naciśnij spację. Powodzenia! Przemyśl każdy swój ruch!


Uratuj owce

Ocena gry

Posiadasz własne owce, które znalazły się w niebezpieczeństwie. Kliknij na przeszkody myszką, a podłożysz tam miny, dzięki czemu niebezpieczne przeszkody wybuchną i znikną z trasy. Uratuj swoje skarby!


Bohater SuperMiner

Ocena gry

Twoją misją jest wyciągnięcie z ziemi jak najwięcej złota, co daje Ci dodatkowe punkty. Oczywiscie musisz ich zdobyć jak najwięcej! Jeżeli na Twoją linkę nabierze się kamień, możesz go wysadzić miną klikając na cyfrę na wózku.


Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1403 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1130 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1100 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 990 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 872 ocena: 0.00

Reklama

cookie