Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Żołnierskie walki

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle emocjonująca strzelanka. Dodatkowo posiada wspaniałą grafikę. Fajna gierka flash online na nudne wieczory. Jesteś w niej żołnierzem, który dostał zadanie obrony swojej bazy przed wrogim atakiem. Za pomocą myszki musisz wycelować i celnie strzelać do każdego napotkanego wroga. Z czasem otrzymasz dostęp do coraz silniejszych broni. Powodzenia! Sterowanie: myszka, klawisze- R, 1-5.


Na ratunek uwięzionym żołnierzom!

Ocena gry

Twoje miasto zostało zaatakowane przez niebezpiecznego wroga! jako żolnierz musisz dotrzeć do bazy przeciwnika i uwolnić żołnierzy, którzy dostali się do niewoli. Unikaj po drodze bomb. W ten sposób uda Ci się ochronić swoje miasto! Musisz pokazać wszystkim, ze znasz się na rzeczy! Sterowanie: W;S;A;D - poruszanie się,/ myszka,


Niebezpieczne potyczki żołnierzów

Ocena gry

Armia często musi wykonać niebzpeiczne misje. Ty jako żołnierz musisz wykończyć przeciwnika, zanim on zniszczy Ciebie. Udowodnij, że nie ma dla Ciebie rzeczy nie do wykonania!


Wielki żołnierski test

Ocena gry

Przed Tobą wielki test. Twoim zadaniem jest przejście labiryntu omijając przy tym wszelkie pułapki, które tam na Ciebie czekają. Sterowanie: myszka. Pokaż, że nadajesz się do tej profesji jak nikt inny!Superbohater żołnierz

Ocena gry

Jesteś żołnierzem i walczysz na froncie. twoim zadaniem jest pokonanie wrogów i obrona własnego miasta. Daj z siebie wszystko! Sterowanie: strzałki, A, S.


Miejski żołnierz

Ocena gry

Miejski żołnierz, to bohater, w którego wcielisz się tym razem. Przebywasz w pełnym niebezpieczeństw miejsc. Twoim zadaniem jest jak najdłuższe przetrwanie! Powodzenia! Sterowanie: W, A,S,D - poruszanie się, spacja, myszka.


Ucieczka przed wrogiem

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić swoich sił jako żołnierz. Musisz uciec przed bombami oraz innego podobnego typu przeszkodami. Na samym początku gry otrzymujesz do sterowania trzech bohaterów,z czasem kolejno ich przybywa. Sterowanie; strzałki. Daj z siebie wszystko, armia na Ciebie liczy!


Defensywa w mieście na Dzikim Zachodzie

Ocena gry

Twoje miasto jest w niebezpieczeństwie. grozi mu atak wrogiego gangu kowbojów! Jesteś stróżem prawa i musisz go obronić przed najazdem wrogów! Daj z siebie wszytsko, mieszkańcy na Ciebie liczą!


Straszny szeryf

Ocena gry

Szeryf na Dzikim Zachodzie, to prawdziwy Stróż prawa. Niestety niektóre typy wcale się tym nie przejmują i się go nie boją.Pokaż im, że nie warto z tobą zadzierać! Zabij wszystkich gangsterów, którzy zakłócają spokój w Twoim miasteczku!


Przygoda Kowboja

Ocena gry

Przenieś się w świat westernu i poczuj atmosferę dzikiego zachodu! Wciel się w rolę Kowboja i przeżyj prawdziwą przygodę! Koniecznie sprawdź tę grę!


Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1418 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1144 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1116 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 1012 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 891 ocena: 0.00

Reklama

cookie