Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Przygoda na Neptunie

Ocena gry

Twój przyjaciel został zamknięty w klatce. Twoim celem jest uwolnienie go z niebezpieczeństwa. Skacz na trampolinie, zbieraj symbole. Sterowanie: myszka, strzałki, spacja.


Odeprzyj atak terrorystyczny

Ocena gry

Musisz uratować swoją planetę, bo inaczej przejmą ją groźni przestępcy! Do dyspozycji masz rewolwer. Myszką wyceluj w przeciwnika i strzelaj. Załaduj amunicję używając klawisza R. Skup się i do dzieła!


Duffy i Marsjanie

Ocena gry

Pomóz Duffy\'emu odeprzeć atak Marsjan! Sterowanie: myszka, spacja. Zniszcz wroga!!


Pełna adrenaliny jazda samochodem

Ocena gry

Jeżeli lubisz adrenalinę i szybką jazdę samochodem, to koniecznie sprawdź się w tej grze! Twoim zadaniem jest poruszanie się po mieście i wykonywanie poszczególnych zadań. Jeździsz strzałkami i spacją, pokaż, że jesteś profesjonalistą!Drakojan Skies Game

Ocena gry

W grze masz misję. Polega ona pokonaniu wroga. Jesteś pilotem statku kosmicznego i musisz zestrzelić przeciwnika. Posługujesz się strzałkami i klawiszem C. Daj z siebie wszystko!


Drakojan Skies 3 online

Ocena gry

W grze musisz sterować statkiem kosmicznym unikając przy tym ataku wroga. Musisz zniszczyć przeciwnika chroniąc przy tym siebie i swoją planetę! Sterowanie: strzałki, klawisze C, X. Powodzenia!


Gra Pilot na wojnie

Ocena gry

Jesteś pilotem wojskowego samolotu i czeka Cię mnóstwo niebezpieczeństw! Twoim zadaniem jest atakowanie i niszczenie wrogich obiektów. Po każdej zakończonej misji możesz udoskonalić swoją maszynę. Poruszasz się i strzelasz za pomocą strzałek i klawiszów Z,X. Powodzenia! Nie daj się pokonać!


Naruto: akcja Bombardowanie

Ocena gry

Naruto stanął do walki z meganiebezpiecznym przeciwnikiem! Musisz pomóc mu wysadzić wroga w powietrze! Zrób to szybko i skutecznie, żeby to on nie pokonał Ciebie! Poruszasz się strzałkami, strzelasz spacją! Czas, start!!!


Potyczki z piratami

Ocena gry

Szalony Bomberman ma na pieńku z Piratem! Pomóz mu ujść cało z tego pojedynku. Poruszaj się swoim bohaterem pokonując kolejne poziomy i wysadzając przeszkody bombami wodnymi. Sterowanie: strzałki, spacja.


James Bomb

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać James\'s Bomba! Postaraj się pokonać swoich wrogów za pomocą wyrzucanych bomb! Sterujesz strzałkami, shiftem i klawiszem enter. Bombarduj przeciwnika, zniszcz go jak najszybciej i jak najskuteczniej tylko potrafisz!


Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1418 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1144 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1116 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 1012 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 891 ocena: 0.00

Reklama

cookie