Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne 121 gier

Gra Bomb Braveboy 2

Ocena gry

Przed Tobą jedna z nowszych wersji klasycznej gry z przygodami Bombermana. Tym razem bohaterem jest Bomby Braveboy. Twoim zadaniem jest wysadzenie przeciwników. Uważaj, nie możesz zostać na tym złapany! Sterowanie: strzałki.


Poszukiwacz złota

Ocena gry

Za każde zebrane złoto otrzymujesz punkty. Musisz uch zdobyć jak najwięcej! Pomocne okażą Ci się miny, w które jesteś uzbrojony. W grze sterujesz myszką i strzałkami.


Bombowa przygoda Mario

Ocena gry

Przeżyj razem z Mario wystrzałową przygodę. Przed Tobą ważna misja- musisz pokonać swojego przeciwnika za pomocą bomb. Dasz radę? Sprobuj!!


Wielkie Bombardowanie

Ocena gry

W tej grze musisz pokonać bombami swoich przeciwników! Zbierz przy tym jak największą ilość punktów! Czas, start!!Gra Piraci vs Ninja

Ocena gry

Teraz możesz o tym zadecydować o tym, kto jest silniejszy Ninja czy Pirat? Wybierz w kogo chcesz się wcielić i stań do walki! Udowodnij, że to Ty jesteś lepszy!


Uratuj zamek przed Piratami

Ocena gry

Uwaga!! Twój zamek został zaatakowany przez piratów, którzy są naprawdę groźni! Zaatakuj ich swoją armatą! Nie daj im się pokonać!


Ubierz Piratkę!

Ocena gry

Piraci, to nie tylko mężczyźni, ale i kobiety. Postaraj się ubrać tę Piratkę tak, aby zachwyciła wszystkich na wieczornym przyjęciu!


Magiczne przygody Pirata Superbohatera

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz gry zręcznościowe, to na pewno znajdziesz w tej grze coś dla siebie. Wciel się w postać Superbohatera Pirata i pokonaj przeszkody, które napotkasz na swojej drodze. Celem gry jest zdobycie wszystkich ukrytych bogactw. Bądź czujny i niczego nie przegap!


Pojedynek Piratów z Karaibów

Ocena gry

Przed Tobą walka niemal jak z filmu. W grze sterujesz: Q , A , Z - Blokowanie. O , K , M - Atak. Spacebar - skok. Pomóż swoim Piratom wygrać niebezpieczny pojedynek!


Wielkie potyczki pirackie

Ocena gry

Nie ejst tajemnicą, że Piraci uwielbiają walkę. Przenieś się w ich świat i poczuj klimat ich życia. Stań do walki o przetrwanie. Wygrywa ta drużyna, w której przetrwa najwięcej załogi. Sterowanie: strzałki, spacja, enter. Powodzenia!


Popularne gry

 • Wojenne
 • WW4 Shooter Strzelanka

  WW4 Shooter Strzelanka

  Oglądana: 1417 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1144 ocena: 0.00

 • Kierowca pociągu pancernego

  Kierowca pociągu pancernego

  Oglądana: 1116 ocena: 0.00

 • Galaktyczna Bitwa

  Galaktyczna Bitwa

  Oglądana: 1012 ocena: 0.00

 • Przygoda W Liceum

  Przygoda W Liceum

  Oglądana: 891 ocena: 0.00

Reklama

cookie