Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

Przygoda w dżungli

Ocena gry

Pomóz bohaterowi gry pokonać wyznaczoną trasę i dotrzeć po lianach do celu drogi. Poruszaj się skacząc z jednej na drugą, a po drodze zbieraj banany. Twoim celem jest zdobycie jak największej ilości punktów!


Bohaterowie Księgi Dżungli

Ocena gry

Pokoloruj obrazek przedstawiający bohaterów \"Księgi Dżungli\". Rusz wyobraźnią i postaraj się pomalować obrazek najpiękniej jak potrafisz!


Kokosowa Gra

Ocena gry

Ta gra na pewno przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi kokosów, ale nie tylko im! Bohaterem gry jest Diabeł Tasmański. Pomóż mu zebrać wszystkie owoce, które spadną z drzewa. Zróbcie to jak najszybciej!


Gra Drzewo Monet

Ocena gry

Jesteś właścicielem niebanalnego drzewa, na którym rosną monety! To Twoja szansa na wzbogacenie się. Musisz z pomocą armaty strącić je z drzewa i jak najszybciej zebrać je wszystkie. Poruszasz się strzalkami i myszką.Ekośrodowisko

Ocena gry

To przeklęte miejsce dla zielonych drzew. Pływające w pobliskiej rzece śmieci zabierają im wodę i dobrą glebę. Musisz jak najszybciej pomóc roślinom. Zbierz wszystkie śmieci, jakie napotkasz na swojej drodze!


Eko Miłość

Ocena gry

Ta gra to niebanalne przygody i emocje. Musisz połączyć ze sobą dwa drzewa, które samodzielnie nie potrafią rosnąć. Aby to zrobić klikaj w ich serca i trzymaj przycisk myszki tak długo, aż drzewa znów się połączą. Uważaj na przechodzące pod gałęźmi drzew osoby, są one przeszkodą w ich miłości. Nie pozwól nikomu na zniszczenie tego uczucia!


Spadające liście

Ocena gry

Uwielbiasz drzewka! Tym razem Twoje małe skarby spotkało coś bardzo smutnego! Z ich gałęzi spadają liście! Twoim zadaniem jest łapanie spadających liści i przyczepianie je do drzewa. Liczy się każda chwila!


Ubieranie choinki

Ocena gry

W tej grze poddasz się świątecznej gorączce! Postaraj się ubrać choinkę jak najładniej tylko potrafisz.


Atak Bobrów

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest obrona drzewa przed niebezpiecznym atakiem bobrów! Sterowanie za pomocą myszki.


Bitwa na oceanie

Ocena gry

Znajdujesz się na środku oceanu, gdzie zostałeś zaatakowany przez przeciwnika. Nie daj mu się zniszczyć! Możesz używać bomb i innego rodzaju broni. Pokonaj wroga!!


Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3174 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1004 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 900 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 866 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 786 ocena: 0.00

Reklama

cookie