Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

Ogień i Lód

Ocena gry

W grze wybierasz czy będziesz ogniem, czy lodem, a następnie przechodzisz przez kolejne etapy gry pokonując jednocześnie niebezpieczne przeszkody. Poruszasz się za pomocą strzałek i spacji.


Akcja Gaśniczo-Ratownicza

Ocena gry

Strażacy mają naprawdę odpowiedzialne zadania. Tym razem muszą odratować płonący budynek oraz znajdujących się w nim ludzi, którzy są w strasznym niebezpieczeństwie!


Zły Piroman

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać czarnego charakteru. Jesteś niebezpiecznym Piromanem.Musisz spalić jak największą ilość postaci, które spotkasz w grze. Sterowanie: strzałki, spacja. Do dzieła!


Konik morski w niebezpieczeństwie

Ocena gry

Wesoły Konik Morski znajduje się w niebezpieczeństwie. Został on zaatakowany przez groźnych wrogów. Musisz ich zniszczyć, bo inaczej grozi Ci śmierć!Wyspiarskie Zawody na morzu

Ocena gry

Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy zawodów oraz zdobycie przy tym jak największej ilości punktów. Poruszasz się za pomoca strzałek i spacji.


Rybołówstwo na pełnym morzu

Ocena gry

Środowisko na pełnym morzu bardzo zanieczyszczone. Jest tam tez mnóstwo ryb, które trzeba odratować! Twoim zadaniem jest złowienie jak największej ilości ryb. uważaj na śmieci!


Kolorowe Kule

Ocena gry

Na tym jeziorze panuje taka zasada, że zazwyczaj na połowie wydzielonego terenu znajdują się czerwone kulki, a po drugiej stronie niebieskie. Niestety, doszło do pewnego chaosu, który tylko ty możesz naprawić. Twoim zadaniem jest zorganizować kule tak, aby znów po jednej stronie były kule jednego koloru, po drugiej innego. Podołasz temu wyzwaniu?


Wielki rybny połów

Ocena gry

Weź swoją łajbę i wyrusz na połów! Postaraj się złowić jak najwięcej rybek! Zrób to jak najszybciej, liczy się każda minuta!


Turniej Mistrzów Klawiatury

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić jak szybko potrafisz pisać na klawiaturze. Aby uratować nurka przed niebezpiecznym atakiem rekinów, musisz pisać podane wyrazy jak najszybciej!


Przygody Kota

Ocena gry

Koty uwielbiają ryby. Niestety, często jest tak, że musza same je sobie złowić. Musisz pomóc mu wyłowić z wody jak najwięcej ryb. Pilnuj, aby kot nie przebywał za długo pod wodą, bo straci tlen.


Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3174 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1003 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 899 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 866 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 785 ocena: 0.00

Reklama

cookie