Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

Spadające gwiazdy

Ocena gry

Czeka Cię noc pełna spadających gwiazd. Twoim zadaniem jest złapanie jak największej ilości gwiazdeczek!


Gra Narciarz

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pokonanie ośnieżonych stoków górskich wykonując przy tym rozmaite triki. Postaraj się zdobyć uznanie sędziów i dostać jak najwięcej punktów! Pokaż, że jesteś najlepszym sportowcem na świecie!


Fałszywy Mikołaj w górach

Ocena gry

Ten oszust postanowił udawać świętego Mikołaja. Pomóż mu spuszczać z góry jak największą śniegową kulę, która zniszczy jak najwięcej obiektów spotkanych na swojej drodze. Poruszasz się strzałkami i klawiszami X, Z.


Gra Kierowca tira

Ocena gry

W tej grze musisz pokierować ciężarówką jadącą po stromych zboczach gór. Bądź ostrożny, musisz dotrzeć do końca trasy zdobywając jak najwięcej punktów!Motorower w górach

Ocena gry

Jazda motorowerem po ośnieżonych stokach gór, to naprawdę niebezpieczne zadanie. W sam raz dla wszystkich, którzy uwielbiają adrenalinę. Spróbuj swoich sił już teraz!


Rowerowy rajd

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz rowery, to musisz koniecznie włączyć tę grę! Postaraj się cało dojechać do mety i zdobyć przy tym jak największą ilość punktów! uważaj, bo trasa jest naprawdę niebezpieczna!


Zimowa przygoda z samochodem

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pokonanie samochodem niebezpiecznej trasy prowadzącej po górskiej trasie. Uważaj, bo to naprawdę ciężkie zadanie. Bądź ostrożny, bo przeróżne przeszkody mogą Cię nawet zniszczyć!


Śmiertelnie niebezpieczna trasa

Ocena gry

Uwielbiasz solidną dawkę adrenaliny? Ta gra na pewno Ci się spodoba! Pokonaj samochodem niebezpieczną trasę po górach. Dojedź do mety zdobywając jak najwięcej punktów.


Witaj w Królestwie Ozyrysa

Ocena gry

Przenieś się w starożytny świat Egiptu. Musisz pokonać wyznaczoną trasę, zdobywając punkty. Trasa ta prowadzi przez Królestwo Ozyrysa. Na szczęście jesteś wyposażony w różne bronie, dzięki którym możesz pokonać niebezpiecznych wrogów. Poruszasz się strzałkami i myszką. Musisz zdobyć amulet Ozyrysa!


Logiczne łamigłówki Egiptu

Ocena gry

Te kamienne klocki przedstawiające egipskie malowidła. Twoim zadaniem jest odnalezienie dwóch takich samych klocków z identycznymi obrazkami. Wytęż swój wzrok i postaraj się wykonać to zadanie jak najszybciej!


Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3174 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1004 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 900 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 866 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 785 ocena: 0.00

Reklama

cookie