Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

W lesie...

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie pełna emocji i niebezpieczeństwa przygoda w lesie. Musisz pokonać niebezpieczną trasę prowadzącą przez las. Po drodze omijaj przeszkody, strzelaj bumerangiem do wroga. poruszasz się strzałkami i klawiszami X, C.


Bitwa plemion

Ocena gry

Przed Toba wielkie rozgrywki plemienne. Postaraj się pokonać przeciwnika i doprowadź swoją ekipę do zwycięstwa!


Gra Mahjong

Ocena gry

Tabliczki, które widzisz na ekranie przedstawiają rozmaite prahistoryczne malowidła. Musisz sprawnie zaznaczać myszką te tabliczki, które widzisz, że są identyczne. W ten sposób uda ci się wygrać tę niesamowitą grę!


Przygoda z magiczną armatą

Ocena gry

Dzięki nietypowemu wehikuł czasu możesz przenieść się w tej grze w czasy prahistoryczne i przeżyć przygodę z epoki kamiennej. Musisz najpierw wystrzelić się ze swojej armaty, a następnie postarać się pokonać jak najdłuższy dystans. Powodzenia!Gra Kamienny most

Ocena gry

Jesteś budowniczym i przed tobą bardzo odpowiedzialne zadanie. Musisz zbudować most, który poprowadzi cię na drugą stronę rzeki. Kolejne kroki wykonujesz za pomocą myszki. DO dzieła!


Kamienny samochód

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pokonywanie kolejnych tras kamiennym samochodem na kolejnych poziomach gry i docieranie do mety. Poruszasz się za pomocą strzałek. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Gra Kamień przeznaczenia

Ocena gry

Zajmij się kamieniem przeznaczenia. Wykaż się ostrożnością i czujnością. Aby uruchomić kamień znajdź wszystkie ukryte w poszczególnych pomieszczeniach obiekty. Przedmioty te zapisane są na liście, którą widzisz na ekranie.


Gra Armata

Ocena gry

W grze możesz wykazać się umiejętnością strzelania z armaty. Celuj i wymierz ogień! W grze sterujesz myszką, spacją i strzalkami.


Wielkanocne Pisanki

Ocena gry

Wykaż się sprytem i zwinnością! Ktoś rozrzuca wielkanocne pisanki! Nie możesz na to pozwolić! Musisz uratować jak najwięcej świątecznych jajek! Do dzieła!


Wielkanocny Królik

Ocena gry

Wielkanocny Królik co roku w święta ma duuużo pracy. Musisz mu pomóc, aby się nie zapracował. Pomóż mu złapać jak największą ilość jajek! Inaczej święta w tym roku zostaną odwołane! Bądź ostrożny i nie łap zepsutych produktów!


Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3174 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1003 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 899 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 866 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 785 ocena: 0.00

Reklama

cookie