Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

Szalony snowboardzista

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać naprawdę zwariowanego i nie do końca odpowiedzialnego snowboardzisty! Tym razem postanowiłeś urządzić sobie zjazd ze stoku już po zmroku. Uważaj, masz na to określoną ilość czasu, pokonuj przeszkody. Musisz być bardzo ostrożny! taki zjazd może zniszczyć ci zdrowie i zycie!


Imprezowa stylizacja

Ocena gry

Sprawdź się w roli stylistki. Ubierz bohaterkę grę na szaloną imprezę. Zadbaj o każdy element stylizacji tej dziewczyny!


Atak koszmarów

Ocena gry

Ten chłopiec bardzo boi się koszmarów nocnych. Zaopiekuj się nim i pomóż mu wyrwać się z tych strasznych snów! Postępuj zgodnie z instrukcjami w grze, a koszmar już nigdy do niego nie wróci. Liczy sie każda chwila!


Stylizacja na bal

Ocena gry

Sprawdź się w roli stylistki i zadbaj o kreację na bal dla tej pary. Przemyśl każdy element ich wyglądu!Magiczne zwierzęta

Ocena gry

Dzięki tej grze poznasz mnóstwo nieznanych ci dotąd gatunków zwierząt. Twoim zadaniem jest zapamiętanie pod którym drzewem ukryło się jakie zwierzę, a następnie obserwowanie jakie zwierzątko woła chłopiec i kliknięcie w drzewo za którym chowa się dane zwierzątko.


Przygoda w lesie

Ocena gry

Na ekranie widzisz serię obrazków przedstawiających plenery leśne. Na każdym z nich ukryto 10 obiektów. Na dole ekranu widzisz listę przedmiotów, które musisz odnaleźć.


Gra Leśna Restauracja

Ocena gry

Postanowiłeś rozkręcić nowy biznes. Otworzyłeś w lesie porządną restaurację. Teraz musisz zawalczyć o klientów! Realizuj składane przez nich zamówienia, postaraj się zdobyć jak najwięcej pieniędzy.


Wielki pożar w lesie

Ocena gry

Alarm! Ten las płonie! Musisz jak najszybciej postarać się z niego wydostać! Uważaj na pułapki i przeciwników oraz oczywiście na ogień! Zbieraj po drodze bonusowe przedmioty, monety, za które dostaniesz dodatkowe punkty i będziesz lepszy!


Leśny wirus

Ocena gry

Twój ulubiony las został zaatakowany przez niebezpieczne szkodniki! Zabij wszystkich wrogów, którzy chcą zniszczyć Twój las. Dla zdrowia tego lasu liczy się każda minuta! Daj z siebie wszystko!


Las Tropikalny

Ocena gry

Jesteś aktywnym ekologiem. Nie możesz pozwolić na wycięcie lasu tropikalnego! Pomóż małpkom uratować las. Strzelaj w ludzi z procy, postaraj się nie dopuścić do tak okrutnego czynu złych ludzi!


Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3174 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1004 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 900 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 866 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 786 ocena: 0.00

Reklama

cookie