Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

Egipska wyprawa

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż do Egiptu. Niestety, zagubiłeś się w piramidzie i nie możesz z niej wyjść. Aby się z niej wydostać musisz ułożyć w jednej linii przynajmniej 3 jednakowego kształtu kryształy. Powodzenia!


Potyczki władców Egiptu

Ocena gry

W Egipcie stale toczą się pojedynki o władzę. W grze wcielasz się w postać jednego z faraonów. Pokonaj swoich rywali. Wygrywa ten, który strąci więcej kamiennych klocków na tablicy po stronie przeciwnika.


Starożytne egipskie tablice

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż do Egiptu. Znalazłeś tam tajemniczą egipską tablicę. Twoim zadaniem jest ułożenie w jednej linii trzech takich samych obrazków. Do dzieła!


Egipskie piramidy

Ocena gry

Egipskie piramidy są pełne tajemnic i zagadek. Musisz rozwiązać te tajemnice! Jako wskazówki posłużą Ci przedmioty, jakie spotkasz w poszczególnych pomieszczeniach piramid.Tajemnicze fotografie Egiptu

Ocena gry

Na ekranie widzisz kilka różnych fotografii z Egiptu. Na każdej z nich ukryło się kilka obiektów. Postaraj się znaleźć je wszystkie!


Ukryte literki

Ocena gry

Przed Tobą obrazek przedstawiający dżungle. Odnajdź wszystkie ukryte na nim literki alfabetu.


Gra Przygoda w dżungli

Ocena gry

Gra dla wszystkich miłośników dżungli. Na pewno i ty wspaniale się w niej odnajdziesz! Przenieś się w niebezpieczny świat dżungli i przeżyj szalone przygody! Bądź czujny bo czeka Cię tu wiele niebezpieczeństw!


Donkey Kong i niebezpieczna dżungla

Ocena gry

Przenieś się w niebezpieczny świat dżungli i przeżyj przygodę wraz z Donkey Kong. Pokonać wyznaczoną trasę, postaraj się dotrzeć do celu po drodze zbierając jak największą ilość bananów.


Polowanie w dżungli

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić swoich sił jako stylista. Pomóż chłopcu wybrać ubranie, które w sam raz nada się na polowanie w dżungli. W grze posługujesz się myszką.


Ucieczka z dżungli

Ocena gry

Bohater tej gry nie może wydostać się z dżungli! Musisz mu pomóc! Na każdym poziomie gry, musisz znaleźć klucz, który pozwoli mu pójść dalej. Poruszasz się strzałkami.


Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3174 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1003 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 899 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 866 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 785 ocena: 0.00

Reklama

cookie