Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

Pisanki

Ocena gry

Jak co roku na Wielkanoc musisz pomalować mnóstwo kolorowych pisanek. Nie jest to jednak takie proste, gdyż najpierw musisz zapamiętać wzór, a dopiero później pomalować jajko tak, aby wyglądało identycznie. Do dzieła!


Złodziej jajek

Ocena gry

Ten złodziej chce ci zabrać z kurnika wszystkie jajka. Najgorzej, że oprócz tego rzuca nimi w Ciebie. Musisz złapać wszystkie wyrzucane przez niego jajka. Uważaj na inne niebezpieczne przedmioty, którymi może w Ciebie trafić!


Gotowanie jajecznicy

Ocena gry

Wykaż się swoimi zdolnościami kulinarnymi. Twoim zadaniem jest przyrządzenie jak największej ilości porcji jajecznicy! Czas, start!


Przygoda Wielkanocnych królików

Ocena gry

Te świąteczne króliki muszą zdobyć jak najwięcej pisanek. Musisz im pomóc najpierw przedostać się przez rzekę, bo inaczej nie zdobędą swojego celi i święta w tym roku zostaną odwołane! Poruszacie się myszką.Gra Gwiazdki

Ocena gry

Ta gra dla wszystkich wielbicieli spadających gwiazd. Oli musi złapać wszystkie gwiazdki i literki. Musisz mu w tym koniecznie pomóc! Nie zwlekaj!


Superkurczaki

Ocena gry

Twoja planeta została zaatakowana przez superkurczaki z sąsiedniej planety! Strzelaj w nie i ocal wszechświat! Poruszasz się strzalkami, spacją i klawiszem ctrl.


Śnieżne gwiazdki

Ocena gry

Śnieżne gwiazdki spadające z nieba odbijają się w lodowej tafli jeziora. Musisz uchwycić je wszystkie. Sterujesz myszką.


Magiczna luneta

Ocena gry

Dostałeś na urodziny magiczną lunetę, która wystrzeliwuje magiczne kolorowe gwiazdy. Postaraj się celować w gwiazdy tak, aby jak najwięcej takich samych kolorów gwiazdek było koło siebie.


Gra Gwiazdoland

Ocena gry

Uwielbiasz zwiedzać. W grze postanowiłeś odwiedzić krainę Gwiazdolandu. Musisz Poruszać się po jej terenie tak, aby po drodze zdobyć jak najwięcej gwiazdek.


Gra Gwiezdna Wyspa

Ocena gry

Dostaleś się na Gwiezdną Wyspę. Aby wygrać tę grę musisz zdobyć jak największą ilość gwiazdek,i przejść kolejne etapy gry. Postaraj się dotrzeć do celu trasy!


Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3174 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1003 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 899 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 865 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 785 ocena: 0.00

Reklama

cookie