Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta 142 gier

Znajdź ukryte rośliny

Ocena gry

Jesteś ogrodnikiem pasjonatą. Nie możesz pozwolić na to, aby któraś z roślin nie została podlana. Postaraj się znaleźć wszystkie rosliny ukryte w grze, nawet te najmniejsze!


Kosmita

Ocena gry

Ten Mały Kosmita nie może odnaleźć drogi na zewnątrz jaskini. Musisz mu pomóc! Wejdź do gry, daj się wciągnąć w przygodę i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Las w niebezpieczeństwie

Ocena gry

Twoim zadaniem jest unicestwienie pasożytów atakujących las, aby z powrotem mógł rozkwitnąć i cieszyć przyrodę! Powodzenia


Wyhoduj roślinę

Ocena gry

Uwielbiasz rośliny i kwiaty! W tej grze twoim zadaniem jest zasadzenie ziarna w doniczce, następnie musisz koniecznie o nie dbać i je podlewać tak, aby wyrosła z niego piękna roślina. Włóż w to całe serce, bo tylko w ten sposób uda Ci się sprostać wyzwaniu!Znajdź ukryte przedmioty

Ocena gry

Na widzisz obrazek, który przedstawia przyrodę. Wśród elementów tego krajobrazu musisz znaleźć te, które zostały wskazane na pasku na górze rysunku.


Ucieczka z Planety X

Ocena gry

Musisz uciec z planety, na której grozi Ci niebezpieczeństwo. Uważaj na roboty, które chcą CIę unicestwić. Powodzenia, przyda się by przeżyć.


Gra Galaktyczny Atak

Ocena gry

Tylko Ty możesz uratować wszechświat! Przed Tobą wyzwanie! Musisz zestrzelić wszystkie planety, które zmierzają w twoją stronę. Musisz je pokonać, zanim one pokonają Ciebie!


Planeta X

Ocena gry

Musisz skolonizować nową Planetę. Nie jest to jednak łatwe zadanie. Na początku budujesz transformator, a później decydujesz o tym, co znajdzie się na Twoim terytorium. Powodzenia!


Gra Ocal galaktykę

Ocena gry

Jesteś prawdziwym bohaterem! Tylko Ty możesz uratować wszechświat! Przystąp do defensywy obcych. Poruszasz się strzalkami i spacją, zniszcz wroga!


Uratuj Ziemię

Ocena gry

Ziemia jest w ogromnym niebezpieczeństwie! Została zaatakowana przez wrogów. Nie daj się obcym i obroń swoje terytorium przed ich inwazją!


Popularne gry

 • Planeta
 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3174 ocena: 10.00

 • Planeta X

  Planeta X

  Oglądana: 1003 ocena: 0.00

 • Gra Ocal galaktykę

  Gra Ocal galaktykę

  Oglądana: 899 ocena: 0.00

 • Gra Galaktyczny Atak

  Gra Galaktyczny Atak

  Oglądana: 865 ocena: 0.00

 • Ucieczka z Planety X

  Ucieczka z Planety X

  Oglądana: 785 ocena: 0.00

Reklama

cookie