Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Dora dla 4 latki

Ocena gry

Jeżeli dziewczynak lubi postać jaką jest Dora to dla Ciebie mamy ciekawą ubierankę w której będziemy mieli okazję ubrania 4 latki w ciekawe ubrania, ktore dora chce wykorzystać do swojej podróży dookoła świata.


Ubierz słonika

Ocena gry

Gierka ubieranka w której to będziemy ubierać naszego małego słonika w ciekawe ubranka jakie dla niego są przygotowane. Wybieraj odpowiednie ubrania i przeciągaj je przy pomocy myszki na postać naszego małego słonika z gierki.


Rysowanie dla 6 latka

Ocena gry

Gra w której poprze zabawę będziemy poznawali cyferki i uczyli się liczyć wraz z królikiem, którego będziemy musieli narysować podążając za cyferkami zaczynając od najmniejszej i kierując się do coraz wyższej cyferki.


Szukaj literek

Ocena gry

Gra w poszukiwaniu literek, które znajdują się na planszy. Gra w sam raz dla 4 latków. Kliknij na Play a następnie na start aby przyłączyć się do gierki. Gdy odnajdziesz przy pomocy lupy jakąś literkę kliknij na nią myszką. W taki sposób musimy odszukać wszystkie literki na obrazku.Udekoruj plażę

Ocena gry

Jeżeli kiedykolwiek wyobrażałeś sobie jak może wyglądać plaża marzeń, to teraz te wyobrażenia możesz wcielić w życie! Wystarczy najechać myszką na określony element aby móc go przesunąć i ustawić w określone miejsce na planszy gierki myszką. Rusz wyobraźnią! Powodzenia!


Kucyk Pony Ubieranka

Ocena gry

Ten mały Kucyk pony uwielbia się stroić. Pomóż mu wybrać odpowiedni strój na wieczorne spotkanie. Rusz wyobraźnią i stwórz kreację doskonałą!


Gotuj z uśmiechem

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich, którzy lubią gierki kulinarne. Na początku w pasku na dole mamy pokazane produkty jakie musimy odszukać na półkach. A dalej pokonujemy kolejne kroki zgodnie z instrukcjami, które otrzymamy w grze!


Kolorowanka Dalej Diego

Ocena gry

Prosta kolorowanka dla dzieci w której to będziemy mieli do pokolorowania znaną postać podróżnika i przyjaciela Dory jakim jest Diego. Obok niego do malowania mamy jego ulubionego towarzysza wypraw. Malujemy obrazki przy użyciu myszki.


Gra Łamigłówka w słówka

Ocena gry

Wykaż się kreatywnością, logicznym myśleniem i znajomością języka. Przed Tobą literki, z których na poszczególnych etapach gry musisz ułożyć słowa.


Koty grają w Koło Fortuny

Ocena gry

Koty uwielbiają grę w Koło Fortuny. Wciel się w postać jednego z nich i rozegraj partyjkę w ten teleturniej. Na początku musisz odgadnąć literki, jakie znajdują się w haśle. Od tego, czy zgadniesz poprawnie, zależy życie małego kota. Za każdą nieodgadnięta literę zwierzak kieruje się niżej wody,w której pływają gryzonie. Musisz ocalić życie kotom!


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2919 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2536 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1932 ocena: 4.00

Reklama

cookie