Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Dekorowanie Cupcake

Ocena gry

W tej grze masz okazję wcielić się w postać kucharza cukiernika, którego zadaniem jest udekorowanie pysznych ciastek cupcake. Postaraj się wykonać to zadanie jak najlepiej!


Fotograf na safari

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać fotografa. twoim zadaniem jest zrobienie zdjęcia zwierzętom. Jest jednak duże utrudnienie, bo zwierzęta te są w ruchu. Musisz się więc mocno napracować, żeby wykonać swoje zadanie!


Gra Układanka Puzzli

Ocena gry

Dla wszystkich miłośników puzzli w tej grze czeka na nich mnóstwo atrakcji. Postaraj się ułożyć poszczególne elementy układanki w odpowiedniej kolejności tak, aby stworzyć cały obrazek.


Różnice: Dwa kolorowe obrazki

Ocena gry

Na ekranie widzisz dwa obrazki, które różnią się między soba kilkoma szczegółami. Postaraj się je wszystkie odnaleźć!Gotowanie potrawy

Ocena gry

Dzięki tej grze poznasz nową potrawę i sposób jej przygotowania. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a wyczarujesz pyszne danie.


Gwiazdkowe wyzwanie

Ocena gry

W tej grze musimy umieścić gwiazdki w określonych miejscach wskazanych w gierce przy pomocy kontur gwiazdki. Skoncentruj się i postaraj się w miarę szybko i sprawnie wykonać swoje zadanie.


Wyszywanki dla dziewczyn

Ocena gry

W tej grze będziesz mogła sprawdzić, czy masz w sobie coś z krawcowej. Twoim zadaniem jest wyszywanie różnych elementów wskazanych w grze. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Gra z cyferkami

Ocena gry

Jest to ciekawa gra, dzięki której każdy mały gracz będzie mógł podszkolić swoje umiejętności matematyczne. Na ekranie zobaczysz w chmurce cyferkę, następnie będziesz musiał identyczną odszukać na dole w ikonkach. Skoncentruj się i wykonaj swoje zadanie najlepiej jak potrafisz.


Dekorowanie domku Gra dla dzieci

Ocena gry

Ta gra to super zabawa dla wszystkich dzieci. Twoim zadaniem będzie udekorowanie domku oraz podwórka. Postaraj się użyć swojej wyobraźni i stworzyć swój mały raj.


Dekorowanie czekoladowego domku

Ocena gry

Przed Tobą domek czekoladowy, który musisz udekorować. Wybierz spośród podanych elementów te, które chcesz wykorzystać i zajmij się dekoracją. Sterowanie myszką.


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2918 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2536 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1930 ocena: 4.00

Reklama

cookie