Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Gra Dopasowanka

Ocena gry

W tej grze Twoim głównym zadaniem będzie dopasowanie odpowiedniego elementu w przeznaczone do tego miejsce. Wytęż swój umysł i postaraj się wykonać swoje zadanie najlepiej jak potrafisz!


Kolorowanka z motylkiem

Ocena gry

Na ekranie widzisz motylka. Nie jest to jednak rysunek dokończony. Pozostaje mu domalowanie barw. Postaraj się pokolorować go najlepiej jak potrafisz!


Rybna przygoda

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rybkę, która porusza się po głębinach oceanu. twoim zadaniem jest poszukiwanie pokarmu, który potrafi Ci przeżyć. Postaraj się utrzymać rybkę jak najdłużej przy życiu!


Wyścigi w piciu na czas

Ocena gry

W tej grze masz szansę zmierzyć się ze swoim przyjacielem w ... picie na czas! Musisz pierwszy wypić ten napój! Gramy naciskając na zmianę przyciski. Gracz 1: J i L, gracz 2 natomiast: A i D. Pokonaj swojego przeciwnika! Do dzieła!Stylizowanie małego pingwina

Ocena gry

Na Grenlandii cały czas panuje zima! Ten mały pingwin już sam nie ma pomysłu na to, co na siebie założyć! musisz koniecznie mu pomóc znaleźć odpowiedni strój na wieczór!


Minigolf Gra dla dzieci

Ocena gry

W tej grze przeniesiesz się na pole golfowe, gdzie będziesz miał do rozegrania turniej w tej dyscyplinie. Postaraj się pokonać swoich rywali i zostać mistrzem turnieju!


Balonowa przygoda Molli

Ocena gry

Twoi znajomi utknęli na wyspie. Musisz im pomóc się stamtąd wydostać. Możesz to zrobić przy pomocy balona. Po drodze zbieraj różne bonusy. Musisz być jednak ostrożny i uważać na niebezpieczeństwa! Sterowanie za pomocą myszki.


Bajka Pinokio Puzzle

Ocena gry

W tej grze poznasz się z bohaterami bajki Pinokio. Z rozsypanych elementów musisz ułożyć obrazek przedstawiający scenkę z bajki. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Przygoda papierowych statków

Ocena gry

W tej grze masz przed sobą dwóch bohaterów. Oboje z nich zajmują się statkami papierowymi. Pomóż im tak zrobić, aby ich pojazdy mogły poruszać się po planszy. Postaraj się aby nie wpadł on na żadne kamienie i cało i zdrowo dopłynął do celu. Sterujesz myszką.


Książkowa przygoda

Ocena gry

Przed Tobą całkiem nietypowa, ale niezwykle wciągająca gierka. Twoim zadaniem będzie skakanie po książkach i pobijanie rekordu w wysokości takiego skoku. W grze możesz także się zmierzyć ze swoimi przyjaciółmi. Po drodze zbieramy po drodze bonusy, sterujemy strzałkami. Sprawdźcie, kto skoczy najwyżej!


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2919 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2537 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1932 ocena: 4.00

Reklama

cookie