Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Kubusiowe Zagadki

Ocena gry

Postaraj się rozszyfrować łamigłówki Kubusia. Twoim zadaniem jest klikanie w literki tak, aby były one identyczne z tymi, które wyciąga z dziupli Kubuś.


Liczbowy Plusik

Ocena gry

To gra dla prawdziwych mistrzów matematyki! przed Tobą matematyczne łamigłówki, które musisz rozwiązać. W określonym czasie znajdź liczby, a następnie kliknać na sasiadujące ze sobą liczby, których suma jest równa liczbie po prawej stronie. Skoncentruj się i postaraj się rozwiązać te matematyczne wyzwania jak najszybciej!


Farmerskie wyzwania matematyczne

Ocena gry

Przed Tobą gra matematyczna w farmerskim wydaniu. Skoncentruj się i postaraj się rozwiązywać zadania jak najlepiej. W tej rozgrywce na pewno sprawdzą się fani matematycznych rozwiązań, a także fani gier farmerskich.


Matematyczne przygody

Ocena gry

Gra, którą widzisz to ciekawe rozwiązanie i opcja na miłe spędzenie wolnego czasu dla wszsytkich, którzy lubią matematykę. Postaraj się rozwiązać wszystkie łamigłówki, które zobaczysz na ekranie i zdobyć dzięki temu jak najwięcej punktów!Wydobywanie wody z głębi studni

Ocena gry

Twoim zadaniem jest wyciągnięcie ze studni jak największej ilości wody. Nie jest to wcale łatwe zadanie, dlatego musisz zaangażować w nie jak największą ilość osób. Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejną osobę. Powodzenia!


Mistrzowskie gotowanie: Quesadilla

Ocena gry

Przed Tobą mistrzowska lekcja gotowania. Masz szansę nauczyć się przyrządzać Quesadillę. Jeżeli nie wiesz, co to za potrawa, to tym bardziej musisz włączyć tę grę i ją poznać. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, a poznasz przepis na najlepsze danie na świecie!


Gra Mistrz klawiatury online

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić jak szybko potrafisz pisać na klawiaturze. Jeżeli uważasz, że twoje tempo jest zbyt słabe, możesz się podszkolić. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które napotkasz w grze i stestuj swoje umiejętności.


Flagowy quiz

Ocena gry

Sprawdź swoją wiedzę znajomości flag państwowych. Postaraj się jak najszybciej odgadnąć do jakiego państwa należą poszczególne flagi.


Milionerzy online

Ocena gry

Teraz możesz sprawdzić swoich sił jako uczestnik teleturnieju Milionerzy. Weź udział w rozgrywkach i postaraj się wygrać milion!


Łamigłówki dla sprawnej główki

Ocena gry

Na ekranie znajdują się dwie tablice. Jedna z nich przedstawia plansze z wynikami, druga z matematycznymi łamigłówkami. Postaraj się połączyć wynik z odpowiednim działaniem.


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2919 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2537 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1932 ocena: 4.00

Reklama

cookie