Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Zagubione literki alfabetu

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek, który skrywa w sobie także zagubione literki! Masz określony czas w którym musisz odnaleźć je wszystkie!


Literkowa przygoda SpongeBoba

Ocena gry

W grze możesz doszkolić swoje umiejętności, ale zaraz przeżyć niesamowite przygody. Wcielasz sie w postać SpongeBoba, który wyruszył w podróż na balonikach. Po drodze musisz zbierać tylko takie literki, które brakują nam do wyrazu pokazanego w lewym górnym rogu gierki. Powodzenia!


Literkowe łamigłówki

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie poszukiwanie takich literek, które znajdują się na tym obrazku, który przedstawia nam dżunglę. Wskazujemy literki i klikamy na nie myszką. Skoncentruj się i odnajdź je wszystkie!


Znajdź literki w Laponii

Ocena gry

Na obrazku widzisz Mikołaja oraz jego pomocników. Twoim zadaniem jest znalezienie wśród nich wszystkich ukrytych literek.Literkowa rozgrywka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać bohatera, którego zadaniem jest odnalezienie wszystkich ukrytych na planszy literek. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Matematyczna gra dla dzieci

Ocena gry

W tej grze każdy gracz będzie mógł doszkolić swoje matematyczne zdolności. Na ekranie pojawią się miśki, na dole natomiast mamy cyferki. Musimy policzyć ile miśków znajduje się na obrazku a następnie wskazać myszką ich ilość klikając na odpowiednią cyferkę u dołu. Sterujesz myszką.


Edukacyjna gra matematyczna

Ocena gry

Przed Tobą fajna, ciekawa gra matematyczna. Oprócz tego, że przeżyjesz w niej mnóstwo przygód, to będziesz mógl także podszkolić swoje umiejętności matematyczne. Jeżeli wskażesz rozwiązanie to następnie aby je zatwierdzić trzeba kliknąć Submit, jeżeli chcemy cofnąć klikamy na Clear. Powodzenia!


Matematyczne potyczki

Ocena gry

W tej grze będziesz mógł podszkolić swoje matematyczne zdolności. Twoim zadaniem jest dołożenie do wskazanego równania odpowiedniego znaku matematycznego. Sterujesz myszką.


Matematyczna zgadywanka

Ocena gry

Bardzo fajna i prosta gierka dla dzieci. Będą mogły się w niej wykazać zdolnościami matematycznymi. Twoim zadaniem jest policzenie wszystkich przedmiotów na obrazku. Zobacz ile widzisz takich przedmiotów jakie oznaczone są przez Number Of. Powodzenia!


Przygody matematyczne

Ocena gry

Lubisz matematykę? Musisz koniecznie się sprawdzić w tej grze! Spróbuj odnaleźć prawidłową odpowiedź do zadań, które napotkasz na poszczególnych planszach. Z boku mamy kilka rozwiązań, należy pamiętać, że tylko jedno z nich jest poprawne. Wskaż je używając w tym celu myszki. powodzenia!


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2919 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2536 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1932 ocena: 4.00

Reklama

cookie