Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Matematyczne zabawy

Ocena gry

W grze przeżywamy rózne matematyczne przygody. Rozwiązujemy różne łatwe zadania z równaniami. Odpowiedzi podajemy i przechodzimy do kolejnych etapów. Czym dalej tym zadania będą coraz bardziej trudniejsze. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Gra Przygody matematyczne

Ocena gry

Sprawdź swoje zdolności matematyczne! W tej grze mamy do wyboru trzy opcję w dodawanie do 20 do 50 do 100 oraz do 1000 w zależności jaki poziom trudności wybierzemy dla Siebie w tej gierce online. Mamy kilka wyników równania, a my musimy wskazać to jedyne które jest właściwe myszką. Sprawdź, czy potrafisz znaleźć jedną prawidłową odpowiedź na te matematyczne łamigłówki! Sterujesz myszką.


Matematyczne zadania dla dzieci

Ocena gry

Jeżeli chcesz poćwiczyć swoje matematyczne umiejętności, to na pewno się nie zawiedziesz włączając tę gierkę. Przy każdym zadaniu mamy trzy odpowiedzi tylko jedna z nich jest prawidłowa, dlatego też musimy właśnie wskazać tą prawidłową przy pomocy myszki. Daj z siebie wszystko i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów.


Gra łamigłówka

Ocena gry

W tej grze czaka na was szansa zaprzyjaźnienia się z matematyką. Będziemy się w niej uczyć matematyki wraz z postacią Ben 10. U góry mamy wynik, natomiast na dole znajdują się wyniki, które musimy w odpowiedni sposób dopasować. Skoncentruj się i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!Matematyczne rozgrywki gra dla dzieci

Ocena gry

Przed Toba gra edukacyjna, w której będziesz musiał się wykazać znajomością matematyki. Po prawej stronie mamy różne równania a po lewej wyniki, właśnie do nich musimy je dopasować. Mamy określony czas w którym musimy się zmieści i zgarnąć jak największą liczbę punktów. Postaraj się wykonać swoje zadanie najlepiej jak potrafisz!


Zabawa z przyjaciółmi ze Stumilowego lasu

Ocena gry

W grze spotykasz się z bohaterami ze stumilowego lasu. Będziemy musieli klikać na te postacie naśladując w ten sposób kliknięcia przez komputer. Postaraj się sprostać temu zadaniu!


Dekorowanie domku marzeń

Ocena gry

Przed Toba zadanie udekorowania domku. Na pewno nie raz myślałeś o tym jak będzie wyglądać twój dom w przyszłości. Teraz masz możliwośc zrealizowania swoich marzeń, Postaraj się udekorowac dom najlepiej jak potrafisz!


Ubieranka Mały dinozaur

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych stylistów na swiecie. Tym razem musisz ubrać małego dinozaura. Postarasz się sprostać temu zadaniu?


Kolorowanki

Ocena gry

W tej grze spotkasz kilka kolorowanek do koloru. Wybierz obrazki, które najbardziej przypadną Ci o gustu i pokoloruj je najlepiej jak potrafisz!


Gwiezdne wyzwanie dla maluchów

Ocena gry

Ta gra, to super rozrywka zwłaszcza dla wszystkich maluchów! Postaraj się znaleźć wszystkie gwiazdki. Dasz radę sprostać temu zadaniu?


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2919 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2536 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1932 ocena: 4.00

Reklama

cookie