Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Gra w utrzymanie równowagi

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał wykazać się niezłą zręcznością. Twoim zadaniem jest przy pomocy specjalnego młotka odbijanie drewnianej płytki w taki sposób aby klapek pozostał na ziemi i nie zsunął się w lewą oraz prawą stronę. Sterujesz myszką.


Wielkie Wyścigi

Ocena gry

Na początku gry wybierz bohatera, w którego chcesz się wcielić, a następnie weź udział w zawodach. Możesz sterować motorówką, albo innym pojazdem. Cel jest jeden: musisz być pierwszy na mecie! Sterowanie odbywa się strzałkami, spacją strzelasz do przeciwników.


Myszka Miki: Owocowa przygoda

Ocena gry

Miki uwielbia rośliny, dlatego postanowił zostać ogrodnikiem. Teraz czeka go zadanie złapania jak największej ilości jabłek. Weź koszyk i razem z nim postaraj się złapać jak najwięcej owoców!


Wybierz kreację dla Prosiaczka

Ocena gry

Prosiaczek chciałby dzisiaj wyglądać jeszcze lepiej niż zawsze, gdyż czeka go ważne spotkanie. Rusz wyobraźnią i stwórz dla niego kreację doskonałą!Rodzina Misiów Kolorowanka

Ocena gry

Na obrazku widzisz całą rodzinę Misiów. Twoim zadaniem jest pomalowanie tego rysunku tak, aby Misie nabrały odpowiednich kolorów.


Stylizowania Troskliwych Misiów

Ocena gry

W tej grze możesz się wykazać kreatywnościa i wyobraźnią. Przed Tobą zadanie ubrania bohaterów kreskówki Troskliwe Misie. Postaraj się zrobić to kreatywnie i kolorowo.


Gra pianinem online

Ocena gry

Przed Toba bardzo fajna gra muzyczna, dzięki której będziesz mógł sprawdzić swoich sił jako wirtuoz muzyczny. Siądź za klawiszami pianina i wciskając poszczególne klawisze wydobądź z niego piękne dźwięki układające się w idealną linię melodyczną.


Zabawa w cienie z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

W tej grze spotkasz się z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi. Twoim zadaniem jest uporządkowanie odpowiedniego cienia do wizerunku bohatera bajki.


Gra w odciskanie foremek w cieście

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała rozrywka dla wszystkich, którzy poszukują świetnej zabawy. Musisz odciskać w cieście formę. Im więcej, tym lepiej. Sterujesz myszką, obracasz elementy przy pomocy Z i X.


Przebieranka z Kubusiem

Ocena gry

Do Waszej dyspozycji została oddana postać Kubusia, który już czeka na Was by zmienić mu jakieś ubrania i zabawić się w jego przebieranki. Wesoła zabawa na Was już tutaj czeka. Używamy do ubierani i przebierania tylko myszki komputerowej.


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2919 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2536 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1930 ocena: 4.00

Reklama

cookie