Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Wykreślanka literowa

Ocena gry

Na planszy w grze widzisz literki, a obok nich wyrazy. postaraj się wszystkie wymienione wyrazy odnaleźć na planszy wśród rozsypanych literek.


Zagubione słówka

Ocena gry

W grze widzisz planszę z literkami. Musisz wśród rozsypanych liter znaleźć pełne wyrazy. Listę słówek znajdziesz po prawej stronie planszy.


Gra Wykreślanka

Ocena gry

Na ekranie widzisz planszę z literkami, które są rozsypane i niepoukładane. Po lewej stronie tablicy widzisz listę słówek, które musisz znaleźć wśród rozsypanych literek.


Słówka online

Ocena gry

Na planszy widzisz literki, które musisz ułozyć w określone słowa. Postaraj się znaleźć ich jak najwięcej!Spiderman i słowna układanka

Ocena gry

Spiderman potrzebuje Twojej pomocy! Musisz razem z nim dobrać odpowiednie literki do słów. Postaraj się robić to sprawnie i zdobądź jak najwięcej punktów!


MiniLekcja angielskiego

Ocena gry

Na początku gry otrzymujesz część wyrazów, do których w tej grze będziemy musieli dopasować drugą część. To taka mała lekcja angielskiego, dzięki której na pewno podszkolisz język. Grasz myszką.


Słowny labirynt

Ocena gry

Będziemy w tej gierce poruszać się po labiryncie w którym to znajdują się literki, my właśnie ich poszukujemy i zbieramy aby z nich ułożyć słowo. Chodzimy strzałkami po labiryncie i uważamy na osoby, które będą chciały nam przeszkadzać aby nie dotrzeć do takich literek. Powodzenia!


Ortograficzne łamigłówki

Ocena gry

Przed Tobą kilka plansz gry ortograficznej. Przenieś się w łamigłówkowy świat ortografii i postaraj się zdobyć tytuł mistrza!


Gra w szukanie literek

Ocena gry

Na tym obrazku oprócz głównego motywu, znajdują się także literki. Twoim zadaniem jest odnalezienie ich wszystkich w jak najkrótszym czasie.


Gra w łapanie spadających literek

Ocena gry

W tej grze musisz wykazać się dobrą koncentracją i sprytem. Twoim zadaniem jest obserwowanie literek, które spadają, a następnie odszukanie ich na klawiaturze, Zrób to zanim literki spadną!


Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2919 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2770 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2536 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1930 ocena: 4.00

Reklama

cookie