Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 401 gier

Stylizacja Włosów

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest zajęcie się włosami . Postaraj się zrobić to tak jak prawdziwy profesjonalista . Zadbaj o to jak tylko potrafisz i jak najdokładniej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Posprzątaj Łazienke

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest to , aby posprzątać całą łazienkę . Postaraj się zrobić to dokładnie i nic nie omijaj . Było tam przez długi czas nie sprzątane więc ktoś musi się tym zająć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Przygotuj Księżniczkę

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest , aby przygotować księżniczkę do koronacji . Zrób wszystko , aby w tym cudownym dniu wyglądała najlepiej jak się tylko da . Zrób to najlepiej jak potrafisz . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Malujemy

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka na , którym znajduje się księżniczka . Nie jest to trudne zadanie ponieważ mamy do wyboru dużą paletę kolorów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Dyskoteka

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest ubrać dziewczyny , które mają zamiar wybrać się na dyskotekę . Rób to w taki sposób , aby wszystko do siebie pasowało i idealnie się zgrywało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Joga Makijaż

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy wykonać Kobiecie , która ćwiczy Jogę makijaż . Nie jest to proste ponieważ musimy robić go ostrożnie , aby nie przeszkodzić w jej treningu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ariel

Ocena gry

W tej grze musimy przygotować mały specyfik dla Ariel . O ile wiemy Ariel to jest dobrze znana księżniczka . Zróbmy to jak najszybciej . Pamiętajmy wszystko musimy dokładnie wymieszać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sprzątanie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest posprzątanie całego pomieszczenia . Przez długi czas wogóle nie było tam sprzątane . Ogarnij szybko ten nieporządek i daj mu nowy blask . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pomóż Księżniczce

Ocena gry

Księżniczka miała wypadek . Jest cała brudna i ma gałązki we włosach . Jej sukienka jest cała w plamach . Postaraj się jej szybko pomóc ponieważ jest bardzo smutna . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dzień Zaręczyn

Ocena gry

W tym wyjątkowym dniu zaręczyn pomóż tej nowej parze zrobić zakupy przed ślubem . Musisz nad wszystkim się dokładnie zastanowić ponieważ to odpowiedzialne zadanie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3542 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2901 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2279 ocena: 0.00

 • Barbie I Jej Ubrania

  Barbie I Jej Ubrania

  Oglądana: 2222 ocena: 3.50

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 2160 ocena: 0.00

Reklama

cookie