Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 401 gier

Dobierz Produkty

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest dobranie produktów w kolejności na prawym pasku . Staraj się wszystko dobrać bardzo dokładnie . W kolejnej czynności będziesz musiał zająć się gotowaniem . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Zmiana Stroju

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest odnalezienie przedmiotów znajdujących się na pasku na dole . Kolejnym zadaniem jest zmiana ubrania Księżniczki . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Makijaż

Ocena gry

W tej grze musimy pomóc księżniczce . Postarajmy się to zrobić dokładnie . Naszym zadaniem jest zrobienie jej makijażu i dobrać fryzury wraz z sukienką . Jedyne co nam będzie potrzebne to wyobraźnia . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Usuwanie Makijażu

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest usunięcie z twarzy księżniczki Kosmetyków . Trzeba to robić bardzo ostrożnie , ponieważ jest to twarz i nie chcemy zrobić nic złego . Do tego potrzebna będzie nam myszka .Dekorowanie Pokoju

Ocena gry

W tej grze mamy jedno nie trudne zadanie . Jedyne co musimy zrobić to użyć naszej wyobraźni i wszystko dokładnie dopasować , a co najlepsze jak tylko nasza wyobraźnia nas poniesie . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Justin Bieber

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się twarzą Justina Biebera . Niestety nie jest to takie proste . Jest to długie i pracochłonne zajęcie . Więc nie ma na co czekać . Do pracy . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Barbie Makeup

Ocena gry

W tej grze jedyne co musimy zrobić to pomalować Księżniczkę Barbie . Barbie jest umówiona na ważne spotkanie więc szybko do dzieła i zrób to jak najlepiej i jak najbardziej dokładnie . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Zajmij Się Księżniczką

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest tylko to , aby zająć się małą dziewczynką . Rób to dokładnie i schludnie . Na początku gry zaczynamy od kąpieli małej dziewczynki . Powodzenia . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Hotel Transylvania

Ocena gry

W tej grze mamy do ułożenia puzzle . Obrazek , który nam wyjdzie to będzie obrazek z Hotelu Transylvania . Ale pamię taj gra nie jest prosta . Wymaga wysiłku . Należy zmieniać kolejność puzzli . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Hotel

Ocena gry

Pomóż Kobiecie w hotelu zmienić wygląd . Jest to na tyle ciekawe , że wszystko co zmienia wygląd znajduje się w muszelkach . Wystarczy kliknąć i zobaczyć jak szybko sie zmienia . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3359 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2697 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2056 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 1989 ocena: 0.00

 • Barbie I Jej Ubrania

  Barbie I Jej Ubrania

  Oglądana: 1877 ocena: 6.00

Reklama

cookie