Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 401 gier

Fryzjer Lady Gagi

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w bardzo odpowiedzialne zajęcie . Jesteś fryzjerem znanej piosenkarki Lady Gagi . Możesz zrobić wszystko co tylko zechcesz . Postaraj się , aby się podobało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sprzątanie Przed Ślubem

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz pomóc w przygotowaniach do ślubu . Musisz posprzątać pokój , posprzątać łazienkę , udekorować Kościół , udekorować łazienkę , a także uprasować ubrania . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pomoc w Pakowaniu

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest spakowanie Księżniczki . Ona szykuje się do wyjazdu . Ten wyjazd będzie do Paryża więc słuchaj jej dokładnie i spakuj co jej tylko będzie potrzebne . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Dentysta Barbie

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w Dentystę Barbie . Jako dentysta tym razem musimy zająć się zapaleniem Gardła . Musimy zlikwidować wszystkie bakterię z jamy ustnej naszej Barbie . Do tego potrzebna będzie nam myszka .Księżniczka

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się księżniczką . Możemy także wybrać miejsce , gdzie ona ma się znajdować . Mamy do wyboru naprawdę wiele ciekawych rzeczy . Wszystko znajduje się w kole w lewym rogu . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Dekoracje

Ocena gry

W tej grze po prostu zajmujemy się dekorowaniem pomieszczeń . Mamy do wyboru wiele różnych elementów na dolnym pasku . Starajmy się , aby wszystko wyglądało schludnie . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Gwiazda

Ocena gry

W tej grze dostajemy bardzo odpowiedzialne zadanie . Musimy się zająć nową już bardzo znaną Gwiazdą . Musimy zrobić jej odpowiedni makijaż , aby mogła wystąpić w telewizji . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Angela Spa

Ocena gry

Zajmijmy się w tej grze kotką Angelą . Wystarczy się dokładnie nią zająć . Ale pamiętajmy to nie jest zwykły makijaż , ale Kotka Angela przychodzi do nas do Spa . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Wakacje Na Plaży

Ocena gry

W tej grze musimy wybrać cały wygląd naszej wakacyjnej dziewczynie . Możemy po prostu wszystko . Zająć się jej fryzurą i całą resztą. Dużą zaletą jest to , że możemy zrobić to tak jak chcemy . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Piżama Party

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest poprowadzenie małej domowej imprezy . Jest to Piżama Party . Musimy przygotować maseczki i inne różne kremy na naszej twarzy i twarzy gości . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3392 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2736 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2094 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 2020 ocena: 0.00

 • Barbie I Jej Ubrania

  Barbie I Jej Ubrania

  Oglądana: 1933 ocena: 6.00

Reklama

cookie