Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 401 gier

Shopping Julie

Ocena gry

Julia uwielbia robić zakupy! Przenieś się z nią we wciągający świat centrum handlowego i pomóz jej zrobić rozsądne zakupy!


Wizyta w centrum handlowym

Ocena gry

Pomóż Mamie i jej córce przebrnąć przez kolejne ciężkie etapy zakupów w centrum handlowym! Na kolejnych etapach gry dostaniesz różne instrukcje. Postaraj się postępować zgodnie ze wskazówkami.


Stylizacja Sammie

Ocena gry

Sammie uwielbia się stroić, ale tym razem zupełnie nie ma pomysłu na stylizację. Pomóz jej znaleźć taki outfit, w którym będzie jej wygodnie i będzie wyglądała olśniewająco!!


Zakupy w centrum handlowym

Ocena gry

Dostałaś się na ulice pełną atrakcyjnych sklepów. Daj ponieść się przedświątecznej gorączce zakupowej. Spraw, aby Twoje zakupy były wyjątkowo udane! Powodzenia!Wyznania Zakupoholiczki gra

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz robić zakupy, to musisz koniecznie sprawdzić się w tej grze! Na początku wybierasz postać, a później pokonujesz poszczególne etapy gry starając się przy tym zdobyc jak najwięcej punktów. Powodzenia!


Zakupy online

Ocena gry

W tej grze wciągnie Cię pełen emocji wir zakupów! Kup wszystko czego potrzebujesz. Na każdym etapie gry dostaniesz kolejne wskazówki i instrukcje, zgodnie zktórymi musisz postępować, aby ukończyć etap!


Gospodyni myje naczynia

Ocena gry

W tej grze możesz zobaczyć, czy potrafisz poprawnie zmywać naczynia. Postaraj się umyć ich jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Powodzenia!


Posprzątaj pokój

Ocena gry

W tym pokoju panuje taki bałagan, ze głowa mała! Postaraj się jak najszybciej doprowadzić pomieszczenie do porządku!


Bałagan po imprezie

Ocena gry

Zrobiłeś imprezę pod nieobecność rodziców. teraz Twój dom wygląda jakby przeszedł przez niego huragan. Musisz jak najszybciej doprowadzić go do ładu!


Sprzątanie na działce

Ocena gry

Działka to miejsce, o które powinniśmy dbać regularnie, a już na pewno wiosną! Tymczasem ta działka wygląda jakby nikt jej nie sprzątał przez naprawdę dłuższy czas! Doprowadź to miejsce do porządku! Kierujesz postacią która ma czyścić strzałkami, czyścisz Spacją. Do roboty!


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3358 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2697 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2056 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 1989 ocena: 0.00

 • Barbie I Jej Ubrania

  Barbie I Jej Ubrania

  Oglądana: 1877 ocena: 6.00

Reklama

cookie