Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 401 gier

Ubieranie

Ocena gry

W tej grze podejmujesz się zmiany stroju . Musisz dopasować każdą część stroju . Pamiętaj , że jeżeli podjąłeś się tego zadania musisz wszystko do siebie dopasować . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Dziecko Ariel

Ocena gry

W tej grze Ariel poprosiła Cię abyś zajął się jej dzieckiem . Musisz po prostu zająć się jej włosami . Ma bardzo śliczne włosy . Zmień jej wizerunek najlepiej jak się da . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Wykąp Dziecko

Ocena gry

W tej grze podejmujesz się zająć kąpielą dziecka . Zadanie jest jest wcale takie trudne jak się wydaje , ale trzeba być niezmiernie cierpliwym i ostrożnym . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Babcia I Dziecko

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz wcielić się w rolę babci . Musisz zająć się dzieckiem . Jest to ulubione zajęcie babci więc musisz to robić dokładnie i z ogromnym sercem . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .Styl Drakuli

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest ubranie drakuli według jej stylu . Pilnuj się i pamiętaj żeby wszystko pasowało do siebie . To jest Drakula o tym też pamiętaj . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Zmiana Cery

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się Makijażem na cały ciele . Zmieniasz kolor swojej cery . Również nie będzie brakować zmiany makijażu na twarzy . Postaraj się . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Cudowna Kąpiel

Ocena gry

W tej grze podejmujesz się wykonać kąpiel dla małej dziewczynki . Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie . Trzeba być zdecydowanym i ostrożnym zarazem . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Urodzinowe Ubieranie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wybranie urodzinowego stroju dla pewnej kobiety . Postaraj się , aby czuła się w nim wyjątkowo tak samo bardzo jak ważny to dla niej dzień . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Buty

Ocena gry

W tej grze masz do przymierzenia na księżniczce śliczne buty . Wybierz jedne z nich i postaraj się wykonać od podstaw taki sam model butów . Nie będzie to proste więc do dzieła . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Uszyj Suknie

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz uszyć suknie . Wybierz jej krój , materiał . Dobierz dokładnie każdą miarę klienta i postaraj się , aby wyglądał dokładnie tak jak zaplanowany . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3358 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2697 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2056 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 1989 ocena: 0.00

 • Barbie I Jej Ubrania

  Barbie I Jej Ubrania

  Oglądana: 1877 ocena: 6.00

Reklama

cookie