Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 401 gier

Sprzątanie Pokoju Dziecinnego

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę opiekunki i musimy posprzątać pokój oczywiście po zabawie dziecka . Nie jest to proste bo jak to dzieci zwykle zostawiają duży bałagan . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tort

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotowanie tortu . Wszystko zaczynamy od podstaw . Robienie ciasta . Później polewy . A na końcu dekoracje . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Ślubna Suknia

Ocena gry

W tej grze musimy przygotować Kobietę do ślubu . Na początku musimy wybrać dla niej odpowiednią suknie kwiaty i wszystko co najważniejsze w ten ważny dla niej dzień . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Bal

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się księżniczką , wręcz musimy ją stworzyć od podstaw , aby poszła na bal z księciem . Możemy wszystko zmiana oczu , włosów , ubrań . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Ubierz Księżniczkę

Ocena gry

W tej grze mamy bardzo duży wybór garderoby Księżniczki . Pamiętajmy , że jest to Księżniczka więc leży na nas bardzo duża odpowiedzialność i musimy się naprawdę postarać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pokój Dziewczynki

Ocena gry

W pokoju dziewczynki zrobił się straszny nieporządek . Postaraj się odnaleźć wszystkie rzeczy z listy , którą sobie przygotowała . Nie będzie to proste wszystko jest porozrzucane . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Czas Na Ślub

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotowanie Kobiety do ślubu jak i jej całego otoczenia czyli w tym przypadku pokoju . Postarajmy się zrobić to jak najstaranniej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekarz Od Nóg

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wyleczenie nóg . Musimy przeprowadzić operacje , aby znikły tak wielkie ślady . Zajmijmy się tym jak najszybciej , aby doprowadzić to do porządku . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Monster High

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest to żeby posprzątać dookoła domu Monster High . Postarajmy się zrobić tam duży porządek . Monster High czeka na naszą pomoc i uczyńmy to . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Para

Ocena gry

Pomóż młodej parze zmienić ich wygląd . Są oni na wakacjach i możemy zrobić dla nich naprawdę dużo . Naszym zadaniem jest to , aby zmienić ich wygląd . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3546 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2905 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2283 ocena: 0.00

 • Barbie I Jej Ubrania

  Barbie I Jej Ubrania

  Oglądana: 2230 ocena: 3.50

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 2164 ocena: 0.00

Reklama

cookie