Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 401 gier

Elsa Świąteczne Jajka

Ocena gry

W tej grze jedyne co musimy zrobić to przygotować z Elsą świąteczne jajka . Szybko do pracy bo każdy lubi zajmować się jedzeniem , które będzie potrzebne na święta . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Gotowanie Z Elsą

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz zrobić to wcielić się w rolę Elsy , która postanowiła zabrać się za gotowanie . Pomóż jej zrobić to najlepiej jak tylko się da . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dziecko Rapunzel

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz zrobić to zająć się dzieckiem Rapunzel . Wykąp je bardzo dokładnie ponieważ o ile dobrze wiemy jest to dziecko , a one tego bardzo potrzebują . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Barbie Moda

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest to , aby Barbie trzymała się ciągle tego co modne . Na początku najlepiej zacznij od makijażu , a dopiero później od ubrań . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Ubierz Mulan

Ocena gry

Mulan postanowiła zmienić swoje ubranie . Zajmij się najlepszymi strojami z jej szafy i dopasuj je tak , aby pasowały do siebie i tworzyły ładną spójną całość . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Salon Fryzjerski

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę fryzjerki . Jedyne co musisz zrobić to czekać na klientów . Lecz później zaczyna się już pod górkę . Musisz zająć się każdą klientką . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Księżniczki Do Ubrania

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy po prostu wybrać jedną z trzech księżniczek . Później po wyborze swojej księżniczki mamy za zadanie wybrać jej włosy strój i wiele innych . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Weekendowe Ubieranie

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie weekendowe wyjście na zakupy . Jedyne co musisz zrobić to wybrać ubrania z szafy i podobierać wszystko , aby pasowało do siebie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tort Barbie

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę Barbie , która postanowiła zrobić torta . Nie jest to jednak proste . Pamiętaj , że jest to ciasto na szczególne okazje dla tego musi wyglądać znakomicie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sprzątająca Elsa

Ocena gry

W tej grze Elsa rozpoczęła sprzątanie swojego pomieszczenia mieszkalnego . Jednak , gdy zobaczyła ten bałagan doszła do wniosku , że nie poradzi sobie bez Twojej pomocy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3546 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2905 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2283 ocena: 0.00

 • Barbie I Jej Ubrania

  Barbie I Jej Ubrania

  Oglądana: 2230 ocena: 3.50

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 2164 ocena: 0.00

Reklama

cookie