Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 260 gier

Wielkie pranie

Ocena gry

Gra dla wszystkich dziewczyn, które uwielbiają robić pranie! Twoim zadaniem jest w jak najkrótszym czasie wyprać wszystko, co zostanie Ci przyniesione. Postaraj się jak najsprawniej wykonywać swoje zadanie!


Buziaki dla Seleny

Ocena gry

Jeżeli jesteś prawdziwym fanem Seleny Gomez, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry! Twoim zadaniem będzie przesłanie buziaka swojej idolce. Zrób to mimo róznych przeszkód, które staną na Twojej drodze!


Dekorowanie pokoju Seleny Gomez

Ocena gry

Selena Gomez właśnie kupiła nowy apartament, Nie wie jednak jeszcze jak udekorować swój pokój. Piosenkarka poprosiła Cię o pomoc. Zajmij się jej pokojem i stwórz dla niej prawdziwy mały raj. Zadbaj o każdy sczzegół wystroju jej królestwa.


Makijażystka Seleny Gomez

Ocena gry

W tej grze będziesz prywatną makijażystką samej Seleny Gomez. Wymyśl dla niej jak najpiękniejszy makijaż tak, aby olsniewała swoim wyglądem!W garderobie Seleny Gomez

Ocena gry

Zapraszamy do garderoby Seleny Gomez! Postaraj się znaleźć jakieś szałowe kreacje i wyczaruj dla Seleny przepiękną koncertową stylizację!


Stylistka Seleny Gomez

Ocena gry

Selena Gomez wybiera się na konferencję prasową. Musi wyglądać naprawdę perfekcyjnie, a Ty możesz jej w tym pomóc. Wybierz jakąś ciekawą stylizację, w której młoda gwiazdeczka będzie wyglądać olśniewająco!


Wizażystka Seleny Gomez

Ocena gry

Jesteś prywatną wizażystką Seleny Gomez. Musisz wyczarować dla niej najlepszy makijaż jaki tylko potrafisz. Wymyśl cos naprawdę oryginalnego tak, aby swoim wyglądem olśniła wszystkich, którzy ją spotkają.


Metamorfoza doskonała

Ocena gry

W grze możesz zabawić się w profesjonalną stylistkę, która jest mistrzynią metamorfoz! Twoim zadaniem będzie pomalowanie i uczesanie dziewczyny, aby zrobić z niej prawdziwą piękność! Ostatnim etapem gry będzie stylizacja. Postaraj się wyczarować dla niej zestaw idealny, czyli taki, w którym będzie olśniewać wszystkich na wieczornej imprezie!


Stylistka Joe Jonas

Ocena gry

Joe Jonas to prawdziwi gwiazdorzy. W grze masz przyjemność gościc w ich garderobie. Do tego masz pewien przywilej i masz szansę wymyślic dla nich stylizację na wieczór. Postaraj się wyczarować coś naprawdę pieknego!


Zwariowana klubowiczka

Ocena gry

Ta dziewczyna, to szalona klubowiczka. Wymyśl dla niej stylizację, fryzurę oraz makijaż. Tak, aby olśniewała wyglądem wszystkich, których spotka na swojej drodze.


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 2464 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 1838 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 1146 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 1094 ocena: 0.00

 • Skradzione pocałunki

  Skradzione pocałunki

  Oglądana: 913 ocena: 0.00

Reklama

cookie