Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
gry friv - graj w nie i Ty za darmo.

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 400 gier

Nogi Spa

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zajęcie się nogami w Spa . Musisz dokładnie przeprowadzić każde z zabiegów . Nie omiń żadnego . Wszystko musi być dokładnie przeprowadzone . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Barbie Makijaż

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy po prostu zajęcie się wyglądem samej Barbie . Musimy zająć się jej makijażem tylko po to , aby znów wyglądał tak olśniewająco jak zawsze . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Specyfik Ariel

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w księżniczkę Ariel . Musimy przygotować odpowiedni specyfik z czterech produktów . Pamiętaj jeśli przygotujesz źle kończysz grę przegrywając . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wielkie Sprzątanie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przeprowadzenie wielkiego sprzątania . Postarajmy się , aby ten jeden pokój błyszczał . Niby jeden pokój , ale potrzebne tu jest bardzo wiele pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Spa Dziewczyny

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w Spa , które jest wyłącznie dla dziewczyn . Musimy sprawić im przyjemność masażem jak i upiększyć różnymi specyfikami , które mamy do dyspozycji . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Umeblowanie Mieszkania

Ocena gry

W tej grze zajmujemy się umeblowaniem całego mieszkania . Nie jest to trudne zadanie , ale trze użyć wyobraźni . Mamy do wyboru wiele elementów takich jak tapetę czy żyrandole . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


College Makijaż

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w Collegu . Naszym zadaniem jest wyciągnięcie z szafki szkolnej kosmetyków i zrobienie sobie jak najlepszego makijażu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Masa

Ocena gry

W tej grze musimy przygotować masę . Zadanie nie jest trudne wystarczy ściśle przestrzegać się przepisu . Najważniejsza jest kolejność . Jeśli wszystko robimy jak trzeba to się uda . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Salon Stóp

Ocena gry

W tej grze musimy się wcielić w rolę osoby prowadzącej salon Stóp . Jak najszybciej zabierzmy się do pracy . Nie będzie to proste tym bardziej , że dopiero zaczynamy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Sprzątanie Pokoju Dziecinnego

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę opiekunki i musimy posprzątać pokój oczywiście po zabawie dziecka . Nie jest to proste bo jak to dzieci zwykle zostawiają duży bałagan . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 2864 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2211 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 1521 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 1498 ocena: 0.00

 • Skradzione pocałunki

  Skradzione pocałunki

  Oglądana: 1218 ocena: 0.00

Reklama

cookie