Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 229 gier

Justin Bieber ucieka przed paparazzi

Ocena gry

Justin Bieber ma cięzkie życie. Ciągle gonią go fotoreporterzy, którzy chcą mu zrobić jak najbardziej pikantne zdjęcie! Musisz mu pomóc całować swoją dziewczynę tak, aby pozostać niezauważonym przez tłumy paparazzi!


Profesjonalne Malowanie paznokci

Ocena gry

Pracujesz w profesjonalnym salonie kosmetycznym i zajmujesz się malowaniem paznokci. Postaraj się pomalować swojej klientce paznokcie najlepiej jak potrafisz. jeżeli się pomylisz, mozesz zastosować zmywacz. Pamiętaj, aby po ukończonym manicure osuszyć paznokcie!


Robienie manicure

Ocena gry

Jeżeli lubisz malować paznokcie, to ta gra na pewno sprawi Ci niemałą frajdę. Twoim zadaniem jest pomalowanie paznokci na jednej ręce w sposób identyczny do tego, w jaki jest pomalowana druga ręka. Przyjrzyj się jej dokładnie i wykonaj swoje zadanie perfekcyjnie!


Ubieranki

Ocena gry

Masz do dyspozycji całe tony ubrań. Musisz coś z nich wykombinować tak, aby stworzyć zestaw idealny. Mieszaj kolory i desenie, stwórz coś naprawdę pięknego!Układanka z Hannah Montana

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle wciągająca układanka, w której masz za zadanie ułozyć rozsypane puzzle w taki sposób, aby stworzyć z nich cały obrazek. A będzie on przedstawiał jedną z ulubienic wszystkich dzieci, czy Hannah Montanę!


Zarządzanie Spa

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić swoje umiejętności zarządzania. Jeżeli do tego jeszcze uwielbiasz urodę i salony kosmetyczne, to na pewno świetnie odnajdziesz się w tej grze. Przed Tobą spa, które musisz zarządzać w taki sposób, aby klienci byli perfekcyjnie obsłużeni, czuli się komfortowo i chcieli częściej wracać do tego miejsca.


Gra salon piękności SPA

Ocena gry

Pracujemy w salonie piękności, który jest jednym z najlepszych na świecie i w naszym mieście salonów SPA. Będzie do niego przychodzić mnóstwo osób, którzy chcą być profesjonalnie obsłużeni. Postaraj się aby tak właśnie się stało.


Tessas Spa

Ocena gry

Kolejna Spa dla dziewczyn jak i też dzieci. Tym razem pracujemy w specyficznym salonie odnowy biologicznej gdzie wykonujemy szereg przeróżnych zabiegów. Gra jeżeli gracie po raz pierwszy może się ładować dość długo. Należy chwilkę poczekać.


Gra Beauty Resort dla dziewczyn

Ocena gry

Pracujemy we własnym salonie spa w którym obsługujemy przychodzące do niego kobiety. Mamy kilkanaście różnych plansz do pokonania. Za zarobione pieniądze mamy możliwość rozbudowania naszego salonu, kupując różne maszyny do SPA.


Gra zakupy dla dzieci

Ocena gry

Wybieramy się z długą listą zakupów do sklepu. Produkty jakie będziemy musieli kupić znajdują się na naszej obrazkowej listy zakupów, którą znajdziemy po prawej stronie. Powyżej mamy zegarek gdzie mamy pokazany czas w jakim należy zrobić te zakupy w sklepie.


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 2142 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 1621 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 979 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 941 ocena: 0.00

 • Skradzione pocałunki

  Skradzione pocałunki

  Oglądana: 782 ocena: 0.00

Reklama

cookie