Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 401 gier

Elsa Idzie Do Szkoły

Ocena gry

W tej grze pomagamy Elsie przygotować się przed wyjściem do szkoły . Musimy zrobić jej makijaż . Nie będzie to proste . Nie możemy przesadzić , ale i musi to ładnie wyglądać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Nogi Spa

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zajęcie się nogami w Spa . Musisz dokładnie przeprowadzić każde z zabiegów . Nie omiń żadnego . Wszystko musi być dokładnie przeprowadzone . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Barbie Makijaż

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy po prostu zajęcie się wyglądem samej Barbie . Musimy zająć się jej makijażem tylko po to , aby znów wyglądał tak olśniewająco jak zawsze . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Specyfik Ariel

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w księżniczkę Ariel . Musimy przygotować odpowiedni specyfik z czterech produktów . Pamiętaj jeśli przygotujesz źle kończysz grę przegrywając . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Wielkie Sprzątanie

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest przeprowadzenie wielkiego sprzątania . Postarajmy się , aby ten jeden pokój błyszczał . Niby jeden pokój , ale potrzebne tu jest bardzo wiele pracy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Spa Dziewczyny

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w Spa , które jest wyłącznie dla dziewczyn . Musimy sprawić im przyjemność masażem jak i upiększyć różnymi specyfikami , które mamy do dyspozycji . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Umeblowanie Mieszkania

Ocena gry

W tej grze zajmujemy się umeblowaniem całego mieszkania . Nie jest to trudne zadanie , ale trze użyć wyobraźni . Mamy do wyboru wiele elementów takich jak tapetę czy żyrandole . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


College Makijaż

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w Collegu . Naszym zadaniem jest wyciągnięcie z szafki szkolnej kosmetyków i zrobienie sobie jak najlepszego makijażu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Masa

Ocena gry

W tej grze musimy przygotować masę . Zadanie nie jest trudne wystarczy ściśle przestrzegać się przepisu . Najważniejsza jest kolejność . Jeśli wszystko robimy jak trzeba to się uda . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Salon Stóp

Ocena gry

W tej grze musimy się wcielić w rolę osoby prowadzącej salon Stóp . Jak najszybciej zabierzmy się do pracy . Nie będzie to proste tym bardziej , że dopiero zaczynamy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 3462 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 2817 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 2182 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 2091 ocena: 0.00

 • Barbie I Jej Ubrania

  Barbie I Jej Ubrania

  Oglądana: 2087 ocena: 6.00

Reklama

cookie