Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 258 gier

Dekorowanie pokoju Seleny Gomez

Ocena gry

Selena Gomez właśnie kupiła nowy apartament, Nie wie jednak jeszcze jak udekorować swój pokój. Piosenkarka poprosiła Cię o pomoc. Zajmij się jej pokojem i stwórz dla niej prawdziwy mały raj. Zadbaj o każdy sczzegół wystroju jej królestwa.


Makijażystka Seleny Gomez

Ocena gry

W tej grze będziesz prywatną makijażystką samej Seleny Gomez. Wymyśl dla niej jak najpiękniejszy makijaż tak, aby olsniewała swoim wyglądem!


W garderobie Seleny Gomez

Ocena gry

Zapraszamy do garderoby Seleny Gomez! Postaraj się znaleźć jakieś szałowe kreacje i wyczaruj dla Seleny przepiękną koncertową stylizację!


Stylistka Seleny Gomez

Ocena gry

Selena Gomez wybiera się na konferencję prasową. Musi wyglądać naprawdę perfekcyjnie, a Ty możesz jej w tym pomóc. Wybierz jakąś ciekawą stylizację, w której młoda gwiazdeczka będzie wyglądać olśniewająco!Wizażystka Seleny Gomez

Ocena gry

Jesteś prywatną wizażystką Seleny Gomez. Musisz wyczarować dla niej najlepszy makijaż jaki tylko potrafisz. Wymyśl cos naprawdę oryginalnego tak, aby swoim wyglądem olśniła wszystkich, którzy ją spotkają.


Metamorfoza doskonała

Ocena gry

W grze możesz zabawić się w profesjonalną stylistkę, która jest mistrzynią metamorfoz! Twoim zadaniem będzie pomalowanie i uczesanie dziewczyny, aby zrobić z niej prawdziwą piękność! Ostatnim etapem gry będzie stylizacja. Postaraj się wyczarować dla niej zestaw idealny, czyli taki, w którym będzie olśniewać wszystkich na wieczornej imprezie!


Stylistka Joe Jonas

Ocena gry

Joe Jonas to prawdziwi gwiazdorzy. W grze masz przyjemność gościc w ich garderobie. Do tego masz pewien przywilej i masz szansę wymyślic dla nich stylizację na wieczór. Postaraj się wyczarować coś naprawdę pieknego!


Zwariowana klubowiczka

Ocena gry

Ta dziewczyna, to szalona klubowiczka. Wymyśl dla niej stylizację, fryzurę oraz makijaż. Tak, aby olśniewała wyglądem wszystkich, których spotka na swojej drodze.


Zarządzanie hotelem Janes

Ocena gry

W tej grze zarządzasz hotelem Janes. Postaraj się zadbać o swoich gości, aby czuli się komfortowo i byli zadowoleni z pobytu w Twoim hotelu.


Plaża (nie) dla turystów

Ocena gry

Pracujesz w hotelu, który ma super plażę. Jest ona przeznaczona tylko dla waszych hotelowych gości. Musisz więc skutecznie odstraszać wszystkich intruzów, którzy chcą się dostać na twoje terytorium. Sterujesz strzałkami i spacją.


Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Stylizowanie księżniczek Disneya

  Stylizowanie księżniczek Disneya

  Oglądana: 2386 ocena: 0.00

 • Szpitalne zakochanie

  Szpitalne zakochanie

  Oglądana: 1769 ocena: 0.00

 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 1090 ocena: 0.00

 • Całowanie w pociągu

  Całowanie w pociągu

  Oglądana: 1022 ocena: 0.00

 • Skradzione pocałunki

  Skradzione pocałunki

  Oglądana: 861 ocena: 0.00

Reklama

cookie